Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? (Belara...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? (Belara fogamzásgátló! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23 éves vagyok, kb. 18 éves korom óta szedem a fogamzásgátlót. 1x tartottam a szedéssel egy fél éves szünetet amikor 19 voltam, egyéb egészségügyi probléma miatt. Sosem volt gondom a gyógyszerrel, mindig pontosan megjött, max 1 napokat csúszott a mensim. Most nem jött meg időben, már 3 napot késik. Még csak jelét sem érzem, hogy megjönne. Nagyon elgondolkoztam, hogy talán terhes vagyok, bár nem értem..

Amikor stresszes időszakom volt, még akkor sem késett, most pedig semmi ilyesmi nem áll fent nálam. Van itt olyan aki fogamzásgátló mellett (Belara) lett terhes, úgy, hogy mindig normálisan beszedte és évek óta szedi?

Köszönöm a válaszokat!



2013. okt. 3. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ismerősöm terhes lett,tabletta mellet . de ha még ezer ilyen kérdés lesz akkor is ugyan azt lehet csak rá írni,meny el orvoshoz,és egyik fogamzás gátló le nyújt 100%-os védelmet
2013. okt. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, mindenképpen fogok tesztet csinálni, de csak holnap reggel. Csak addig is szerettem volna kicsit körbejárni a témát, és beszélni olyanokkal akik így lettek terhesek, vagy esetleg más miatt nem jött meg nekik. Bár nem tudom, hogy a teszt kimutatná-e a terhességet, mert még nagyon korai szakaszban lehetek, ha az vagyok.
2013. okt. 3. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Végezz tesztet az aktus utáni 2.hét végéjén....
2013. okt. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz, lehetsz.... jajj már.... Mi értelme feltenni a kérdést? Mindig LEHETSZ -.-
2013. okt. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
meny el dokihoz!!!! Ne egy tesztet csinálj. Az én terhességi teszem is negatív lett,még is terhes lettem :)
2013. okt. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csináltam tesztet, elvileg aszerint nem vagyok terhes. De kérek időpontot a nőgyógyászomhoz a biztonság kedvéért, ha pedig a terhesség ki is zárható, akkor más lehet a probléma. Szóval mindenképpen felkeresem az orvosom.

Köszi a válaszokat! :)

2013. okt. 4. 08:58
 7/7 anonim ***** válasza:

5 éve szeded....5 éve nem volt peteérésed ....szerintem nem lehetsz terhes...


Fog.gátló mellett a menstruáció nem késik,csak egy kreált vérzés van a 7 napos szünetben.


Ha a 7. szünetmentes napon jön a vérzés,akkor is az teljesen rendben van.

2013. okt. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!