Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdtem el a Belara nevű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdtem el a Belara nevű fogamzágátlót szedni. Még van 4 szem az első levélen és pár napja elkezdtem vérezni. Ez mitől van? Csökkenti a tabletta hatékonyságát?

Figyelt kérdés
2007. okt. 1. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első két-három hónapban előfordulhat, hogy nem jó időben bevérezgetsz, mivel az addig megszokott hormonháztartásod megváltozott. De ha huzamosabb ideig fennáll a probléma, akkor nem jó a gyógyszer, menj vissza az orvoshoz és irass másikat! (Az is rendezheti a problémát, hogy mindig pontosan ugyanabban az időben veszed be)
2007. okt. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megesik mellékhatásként, ha most kezdted szedni
2007. okt. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, el fog múlni!
2007. okt. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én 22 napja szedem és folyamatos vérzésem van még mindig.de nem vérzésnek mondható, hanem barnás vérzés inkább...de elvileg ha most kezdted el szedni akkor ez nyugodtan lehet..inkább nekem kéne orvoshoz mennem:Sszal nyugi!:)
2007. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a problémám,de én az utolsó hat-hét napban kettőt szedek és semmi vérzés.(gyógyszerész javasolta)
2008. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ööö hogy hogy kettőt?
2009. ápr. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is azt javasolta ha ilyen előfordul akkor a 21. napig az áttöréses vérzéstől számítva napi 2tőt kell bevenni. Előtte Lyndinette 20at szedtem, amellett sajnos nem múlt el.Annyi amúgy hogy kevés hormont juttat a szervezetedbe és ezért hamarabb beindul a folyamat mint kéne,3 levél után se múlik el, akkor gyógyszert kell váltani.
2009. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!