Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől szakadhat ki az óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől szakadhat ki az óvszer ha mindent rendeltetésszerűen csinálunk?

Figyelt kérdés
Durexet használunk direkt azért, mert abban bíztam hogy minőségi. Megnézem lejárati idő 2017. Felhelyezem, nem találok rajta semmi hibát, illeszkedik is rendesen merev állapotban, lent a gumikarika szorítja is kicsit az eret, de csak egy kicsit, viszont van amikor jobban ráfeszül van amikor nem. talán ez is lehet a hiba, de nem hiszem úgy néz ki rajtam mint a bemutatóvideókon amikor felhelyezik. A lány nedves, mikor csináljuk, ott belül semmi gond nincs, amikor pózt váltunk és úgy próbáljuk ahogy esetleg szűkebb neki vagy szárazabb, már be se tudom tenni mert elpattan kb, olyan mintha a szárazság miatt lenne. Teszteltem is kézzel még hogy mennyit bír amikor rajtam van és nem tudtam elszakítani, meg nem is kéne csak azért, mert száraz vagy szűk. peches lennék hogy hibásat fogtam ki?(de többször is:S)
2013. okt. 5. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha egy adott helyről szerezted az eddigi óvszereidet, akkor lehet, hogy épp egy gyártási hibával rendelkező sorozatból fogtad ki a darabokat, amit nem hívtak vissza.

De alapvetően lehettek olyan pechesek, hogy nincs semmi hibája, egyszerűen elszakad.

2013. okt. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem véletlenül megsértetted a felületét valami élessel:körmöd,bőrdarabka (a kezeden),a csomagoló anyag széle,vagy a kibontásnál sérült
2013. okt. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
még egy:a kinövő szőr is lehet ludas ahogy megböki a feszülő gumit
2013. okt. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 vakondka ***** válasza:

Mindenképpen a jól ismert nagy márkák termékét vedd, mert az tuti nem szakad el: Durex, Lifestyles

A másik, amit sokan elfelejtenek: a spermazsák elszorítása felhelyezéskor. Ha a spermazsákba teljesen belefeszül a pénisz, akkor sokkal könnyebben elszakad.

Ezen kívül pózváltáskor tegyél az óvszerre egy kis Masculan sikosítót, az is segít.

Ja igen: csak vízbázisú sikosítót használj, mert az olajos alapúaktól tényleg elszakad az óvszer!

2013. okt. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!