Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tapasztalatok az ízesített...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok az ízesített óvszerrel?

Figyelt kérdés
Próbáltátok már? Az tényleg ízesített vagy csak az illata olyan? Mire jó az hogy gyümölcsös? Orális szexnél alkalmazzák?

2013. okt. 3. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
egyik se finom
2013. okt. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát azt valahogy gondoltam... latexből van szal olyan lehet mint egy gumicsizma, ezért nem értem hogy mire jó az ha ízesített...
2013. okt. 3. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyszer poénból próbáltam. Igazából azoknak való, akik csak gumival hajlandóak orálozni, hogy ne legyen olyan hülye gumi íze.


Az eredmény: gyümölcsös gumi íz.

2013. okt. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mi múltkor poénból vettünk gyümölcsöset és a párom meg kért ,hogy kóstoljam meg és nekem ízlett, szerintem finom
2013. okt. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljesen felesleges az ízesített gumi , gumi íze van az összesnek. Amúgy is, ha a páromat orálisan kényeztetem, azt nem gumiban teszem, ergo felesleges.


27/N

2013. okt. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én gumiban kényeztetem a páromat... még nem próbáltuk az ízesítettet, arról majd a jövő héten mesélek :)
2014. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!