Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 hónapha szedem a Tri Regolt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapha szedem a Tri Regolt de az 1. levél utolsó szemét kihagytam. A 2. levelet uyganúgy szedtem mintha semmi nem lett volna mert megjött rendesen. Most nem jön meg 2 napja és terhesség jeleit észlelem. Megtörténhetett a teherbe esés?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nem használtál kiegészítő védekezést a 2. levél elkezdésénél plusz egy hétig, vagyha szexeltél a 7 napos szünetben akkor igen, eléggé elképzelhető a terhesség.
2009. nov. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az azonnali választ. Várjak még pár napot vagy kezdjek szólni a szülőknek ugyanis csak 17 éves vagyok?
2009. nov. 9. 14:18
 3/9 anonim ***** válasza:
sajnos emellett a gyógyszer mellett még sokan úgy is teherbe esnek, hogy tökéletesen betartják a szedés szabályait. teherbe eshettél, csinálj egy tesztet az utolsó kétséges aktus után két héttel és válts gyógyszert...
2009. nov. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nemkell gyógyszert váltanod, a tri-regol jó gyógyszer, csak bekell tartani a szedési szabályokat.

amiket hallani lehet h sokan esnek teherbe, az azért van, mivel a gyógyszer elég régi, és elég sokan szedik/szedték, többen mint az újabb gyógyszereket, és ezért tűnik soknak a teherbe esések száma, mivel eleve sokkal régebb óta van ez a gyógyszer forgalomban és sokkal többen is szedik.

csinálj egy tesztet, hamár eltel 14 nap az aktus óta, és akkor megtudod h mi a helytzet,

rossmannban, dm-ben 800-1000 ft körül beszerezhető.

2009. nov. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
második vagyok, nem szedik többen mint az új korszerű gyógyszereket és ha személyes tapasztalatokra vagy kíváncsi akkor tessék: [link] ez egy olyan fórum ahol tabi mellett teherbe esett nők írnak és mind egytől egyig triregolt szedett, nem az ujjamból szoptam...
2009. nov. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ti azt mondjátok nem biztos hogy terhes vagyok? Kiderül majd veszek egy tesztet és kiderül, bár remélem csak késik.
2009. nov. 9. 16:59
 7/9 anonim ***** válasza:

énis olvastam azt a fórumot, és de, a triregolt jóval többen szedik...statisztikailag nem helyes a kijelentés h attól többmindenki esett teherbe. mivel nincsen adatod h pl egy másik foggátlót mennyien szednek. úgyértme, xy foggátlót magyarországon 20 ezer nő szedi, tri reholt pedig 50 ezer. így, meglehet állapítani, h xy-től a 20 ezer nőből 10 esett teherbe. a triáregoltól pedig 25. ez jóval nagyobb szám a 25, mint a 10. és ez csakegy primitív példa volt, mivel sokkal-sokkal többen szednek foggátlót, mint ezek a számok, amiket eddig én ide leírtam, csak az átláthatóság kedvéért voltak ezek a számok.

statisztikailag így tehát nemlehet kijelenteni, hogy a tri-regoltól t9öbben estek teherbe. igaznak igaz, a fórumod is igazolja, csak éppen statisztikailag nemaz, mivel nem tudhatod h hányan szednek triregolt, de az 10000% hogy elég sokan, sokkal többen, mint egypár új gyógyszert.


és tudom mit beszélek, egy belinkelt fórummal még nemlesz igazad.

2009. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem értem már..van aki zat mondja terhes is lehetek van aki nem..de tudjátok mit? Ha tudom az eredményt akkor írok..de szerintem egyéntől függ és én pont beleesetem abba a kis %-ba akik azok a nők közé tartoznak akik gyógyszer mellett is terhesek lehetnek. Vagy egyszerűen csak én rontottam el a szedését és így jártam. Majd kiderül.
2009. nov. 9. 17:58
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm mindenki válaszát de már megjött. A probléma csak annyi volt, hogy valami vírust kaptam el és csak ma jött ki rajtam, hányás, hasmenés és ilyesmik, de mára már megvan:)
2009. nov. 10. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!