Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire esélyes terhesség ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire esélyes terhesség ha tegnap nem vettem be a fogamzásgátlót, elvesztettem azt a szemet (a 2. hetet kezdtem volna) és ma szeretkeztem? 1 éve szedek yasminelle-t

Figyelt kérdés
remélem nem nagyon számit,de ha nagy az esély akkor elmegyek esemény utániért
2009. dec. 28. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Komolyan tudtad, hogy elvesztetted, de nem érdekelt? :D:D:D:D:D Akkor egy másik csomagból pótolni kell..

Terhességet meg fene sem tudja, de most a ciklus végéig gumi!

2009. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem tudtam pótolni mert külföldön voltam,nem volt nálam másik csomag.
2009. dec. 28. 18:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy egy levélből 5 db-ot is kihagytam de nem lettem terhes. De azért volt mert este 7 kor szedtem be és mindig elfelejtettem utána inkább reggel egyből azzal kezdtem és már nem felejtettem el soha bevenni.
2009. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem nincs ugyan személyes tapasztalatom, de 1 év után 1 nap kihagyás alatt nem valószínű hogy hirtelen beérik egy pete, ráadásul még a többi védelem is véd valamit, főleg ha utána bevetted a kövit.
2009. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megvan az esély, mivel a legtöbben úgy esnek teherbe tabletta mellett, h kihagynak egy szemet. Tudtad h kihagytad, nem kellett volna másnap védekezés nélkül együtt lenni. Remélem nem lesz gond, de ezek után 1 hétig még védekezzetek óvszerrel!
2009. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%

Figyu az elsö: NINCS esemény utáni tabletta csak sürgősségi fogamzásgártlo ami abbol áll h 72 orád van h elmenny az orvoshoz, és majd ö bead neked 1 szurit a popodba!(tapasztalat)

a másik meg az h ha gyógyszert szedsz akk is kéne gumit használnotok!Hogy miért? mert a fogamzásgátlo tabletták nem 100%-osak csak talán 80 vagy nem tom már.xDezért kell használni gumit ami szintén nem véd 100%-osan a terhességtől. de a nemi uton terjedö betegségektöl sem!

és ha elfelvesztetted azt a tablettát, akkor tényleg felelötlenség volt gumi nélkül lefeküdnöd másnap a barátoddal! Am az h terhes vagy e az attol is függ h volt e peteérésed vagy sem!

2009. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utolsóhoz:

Tabletta 0.1-0.5

forrás: [link]

2009. dec. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ez egy nagy hülyeség h a fogamzásgátló mellé gumit kell használni! 80 % a fogamzásgátló megbízhatósága??? Már ne haragudj, de ha normálisan van szedve, ez a legmegbízhatóbb védekezési módszer. Nem tudom honnan veszed ezt a marhaságot.
2009. dec. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és a tabletta épp úgy véd, h megakadályozza a peteérést, tehát nincs. Ha nem veszel be 1-2 tablettát, megindulhat a peteérés, de szerintem ehhez 1 szem kihagyása kevés, bár embere válogatja ugye...
2009. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!