Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes eseményutáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes eseményutáni ellenére is? (l e n t ) 19L

Figyelt kérdés
ciklusom 21.-ik napján együttvoltam párommal, nem védekeztünk. majd 20 órára rá bevettem egy eseményutánit(control one). Most késik a menstruáciom, és átlatszo váladék jön belölem de sok, esténként hányingerem van, és nagyon nagyon fáj a derekam ha fekszem, örületesen. Lehet hogy terhes vagyok?
2013. okt. 10. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez lehet a tabletta hatása is, nem?

Mit ír a kezelési útmutatója?

2013. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
irja, hogy zavarok a ciklusban, szédülések, ez meg az.. de ez a folyás meg a hányinger meg a derékfélyés nem. mondjuk ha terhes lennék nem reggelente kellene hányingeremnek lenni?
2013. okt. 10. 14:47
 3/10 anonim ***** válasza:

Az esemény utáni bármit okozhat, a reggeli hányás pedig vagy vagy, vagy nincs (és ha van, akkor sem a legelső időkben).


Szóval a tünetek alapján lehetsz is terhes, meg nem is, de valószínűbb a nem.

2013. okt. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
ha szex után rögtön megtermékenyültél, akkor az esemény utánit már mindegy, hogy bevetted -e vagy sem. a hányinger van, akinél nem csak reggel jön ki. szóval lehetsz akár terhes is. csinálj egy tesztet, lehet, hogy nincs is semmi, csak az esemény utáni okozza.
2013. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Lehetsz.
2013. okt. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ma 5.dik napja hogy bevettem, még mindig nem jÖTT meg de még csak nem is fáj a hasam meg semmi ami szokott azelott mielott megjon
2013. okt. 10. 20:32
 7/10 A kérdező kommentje:
nem leszek szomoru ha terhes vagyok, csak tudni akarom.. a párom meg 2szer volt növel, és velem nagyon sokat élvezett belém, nem tudom hogy ennek lehet-e köze.. ez volt este fél12kor és reggel 5:30ig igy voltunk, majd aludtunk meg minden és estevettem be a 72 órást
2013. okt. 10. 20:36
 8/10 anonim válasza:
Ezt érti valaki?
2013. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

" a párom meg 2szer volt növel,

és velem nagyon sokat élvezett belém, nem

tudom hogy ennek lehet-e köze.. "

Ezt érti valaki?

2013. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt a fajtát nem ismerem. Nekem sajnos van egy jó barátnőm, akinél nem működött az esemény utáni tabletta. Bár neki egy Escapelle nevű tablettát írt fel az orvos, amit be is vett, majd 2 hétre rá kiderült, hogy nem hatott... És állítólag nem ő volt az egyetlen, akinél ez a típusú tabletta nem vált be.
2014. febr. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!