Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abbahagytam a fogamzásgátlót,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagytam a fogamzásgátlót, előfordul hogy ilyen sokat késik?

Figyelt kérdés
Egy hónapja hagytam abba a Volina nevű fogamzásgátló szedését, amit 3 évig szedtem, azóta óvszerrel védekezünk. Most először kellett volna azóta megjönnie, de már 5 napot késik. Igaz évekkel ezelőtt, mikor még nem éltem szexuális életet elég rendszertelen volt a ciklusom, most mégis aggódom. Normális hogy ennyit késsen?

2013. okt. 10. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
normális, nekem majdnem fél év volt, mire helyreállt a rend a gyógyszer szedése után. idő kell, míg kiürül...
2013. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ahhoz kell idő, hogy kiürüljön!

Az megtörténik 24 óra múlva!


Ahhoz kell idő, hogy az addig parkolópályára állított szervezet összeszedje magát, és újra beinduljon!


Van, akinél ez egyből megtörténik,

másnál hosszú hónapok kellenek mire a természetes ciklus beindul.

Van, amikor orvosi beavatkozást igényel a dolog.


Ha előtte rendszertelen volt, az növeli az esélyt, hogy most se menjen minden flottul.

(Éppen ezért nem szabadna "ciklusbeállításra" használni a bogyót, mert valójában nem teszi, csak azt az illúziót adja, mintha.+

2013. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én fogamzásgátlásra használtam, nem ciklusbeállításra, 16 éves koromban rendszereződött magától a dolog.
2013. okt. 11. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!