Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha beveszek egy 72órási...

Ha beveszek egy 72órási fogamzásgátlót és előfordul másnap is rá egy baleset akkor az védelmet nyújt erre is?

Figyelt kérdés

Egyik nap előfordult egy kis baéeset másnap elmentem nőgyógyászhoz felirattam 72órási tablettát. egy nappa a gyógyszer ebszedése után felelőtlenségből adódóan előfordult még egy 'baleset'. gondolom nem vehetek be ujra tabelttát . és a bevett tabletta hatása akkor érványesülhet még a második balesetre is?


22/L


2011. márc. 13. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tanulsz semmiből?
2011. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire felelőtlen és hüly.e vagy, akkor megérdemelnéd, hogy ne hasson, komolyan, csak hogy megtanuld. 22 éves vagy, nem 12, legyen már eszed. Ez már nem baleset, kislány, ez vegytiszta hüly.eség, és kész. Kétszer két egymást követő napon nincs "baleset". Szülnöd kellene egy gyereket a semmibe, hogy megtanuld, mivel szórakozol.

Igen, nem oltást kértél, és fogjam be, tudom, de spórold meg ezeket.

2011. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugye azt tudod, hogy ez csak balesetekre van, nem rendszeres szedésre? És azt, hogy annyi hormon van benne, ami egy elefántnak is elég - szó szerint!? A Betegtájékoztatót olvasd el! Szerintem maximálva van, hogy egy hónapon belül hány darabot vehetsz be.
2011. márc. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21:42 vagyok. Ügyeletes gyógyszertárban biztos tudják a választ vagy hívd fel az I. sz. Nőgyógyászati Klinikát, kérj egy dokit a telefonhoz, és kérdezd meg. Már ha tényleg kell a válasz.
2011. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vérzel már?

Ha még nem vált le a méhnyálkahártya és nem jött meg (ugye a 72 órás tabi meghozza), akkor ha esetleg lett is valami a másnapi akcióból, nem lesz baj, mert leválik a méhnyálkahártyád, tehát nincs terhesség. Ha vérzel már, akkor külön grat.

Legalábbis így kilogikázva ez így fest, a legjobb tényleg dokit megkérdezni, de én még soha nem használtam ilyet, és meg kell mondjam, elég sügérnek kell lenni ahhoz, hogy egymás után két nap is szükség legyen rá. Zárd össze a lábad és húzd fel a bugyid, kishölgy, az ilyen viselkedés a nyulaknál szokás :) Ha beveszel egy ilyen tabit, a legkevesebb, hogy annyival "megtiszteled magad", hogy odafigyelsz, tisztán és nyugalomban tartod magad, amíg le nem zajlik a kényszerciklus. De ez így undorító...

2011. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Baleset"? Egymás után kétszer?

De imádom az ilyet...

Talán védekezni kellene, erre még nem gondoltál?

Egyébként halálosan mindegy már. Úgy sem vehetsz be újabb esemény utáni tabit. Szóval marad az imádkozás.

2011. márc. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!