Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 kérdés Lindynette 20 fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 kérdés Lindynette 20 fogamzásgátló tablettáról?

Figyelt kérdés

1.Okozhat a tabletta elhúzódó vérzést?

Most kezdtem el szedni ezt a tablettát,és már 10.-ik napja tart a vérzésem.Okozhatja ezt a tabletta?

2.Az összes tabletta ugyanazt a hatóanyagot tartalmazza?

Tehát ha pl elkezdem szerdán szedni az elsőt,és a következő nap nem a csütörtökkel megjelöltet veszem be,hanem a keddel megjelöltet,az okozhat bármiféle problémát?


2013. okt. 10. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez 4 kérdés.

1/a:igen

1/b:igen

2/a:igen

2/b:nem

2013. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hogy ilyen gyorsan válaszoltál! :) Akkor lehet,hogy nekem nem lesz megfelelő ez a tabletta...Megvárom a következő hónapot,és ha az a vérzésem is ilyen hosszú lesz,akkor visszamegyek a nőgyógyászomhoz.
2013. okt. 10. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Egyébként hormon tartalmú gyógyszerről beszélünk tehát valószínű azért volt/van az elkezdésekor ilyen mellékhatás. De a nőgyógyászod többet tud erről mondani. Ma ez a leginkább elterjedt szer úgyhogy kicsi az esély a mellékhatások jelentkezésére. (Egyéb zavaró és veszélyes mellékhatásra gondoltam nem a fent leírtakra.) 1-es voltam
2013. okt. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor lehet a következő hónapban már nem lesz ilyen mellékhatása?Máskor,mikor tablettát szedtem nem volt semmiféle vérzészavar,sem pedig más mellékhatás...Persze,minden gyógyszer más.Megvárom a következő vérzést,és meglátjuk mi lesz.Mégegyszer köszönöm a válaszodat!Te is szedted ezt a gyógyszert?
2013. okt. 10. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Az 1. hónapban teljesen normális az is, ha végig pecsételsz.
2013. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szeptember 11-én kezdtem el szedni egy szerdai napon és következő héten pénteken múlt el teljesen (barnázás, vérzés). Szóval ne pánikolj, idő kell hogy megszokja a szervezeted. Mindegyik tabletta ugyan azt tartalmazza így nem muszáj követni a napokat, de ha össze-vissza szeded, nem fogod tudni hol kezdted el, mert elfelejted. Jobb ha sorban szeded, ez útmutató neked.
2013. okt. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!