Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagytam egy szem fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagytam egy szem fogamzásgátlót, mi a teendő?

Figyelt kérdés
3 éve szedek fogamzásgátlót, mindig este 11kor szoktam bevenni.viszont tegnap este nagyon korán elaludtam, mert fáradt voltam (9kor) és valószínűleg jelzett a telefonom, csak nem keltem fel rá. most viszont szolt a telefonom időben, és meglepődve tapasztaltam hogy a szerdai gyógyszer is a helyén van.. majd persze rájöttem, hogy nem vettem be. na most a kérdésem az hogy ilyenkor mi a teendő? bevettem a szerdai gyógyszert, és így maradt 6 szem. a 3 év alatt 2x követtem el ezt a bakit, mindig pótoltam is a hiányt, és mind a 2x kihánytam, és most ettől megszeretném magamat kímélni.
2013. okt. 11. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
semmi 1 napi adag kimaradása nem okoz gondot nem ilyen gyors a tested meg nemtudom de ha aznap nem szertkeztél akkor szerintem semmi baj nincs :D
2013. okt. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
'szerencsére' a párom külföldön van úgyhogy 1 hónapja nem volt semmi szex, szóval a terhességtől nem kell tartanom.:) viszont akkor hagyjam meg azt az egy szemet, és holnap folytassam a péntekkel (ez esetben ugye a csütörtöki szem megmarad) vagy toljam ki egy nappal az egészet? tényleg tanácstalan vagyok :D
2013. okt. 11. 00:26
 3/6 tevetke ***** válasza:
63%
Igazad van, eszedbe se jusson elolvasni a betegtájékoztatót, mert sokkal tutibb válaszokkal szolgálhatnak a gyakorikérdések.hu-n...
2013. okt. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
elolvastam a betegtájékoztatót, köszönöm a remek válaszod, csak hogy a betegtájékoztató azt írja ha 7 szemnél kevesebb van, akkor ne tartsak szünetet, hanem kezdjem az új levéllel.. csak hogy nekem akkor pont 7 szem volt benne, bevettem egyet, így maradt 6. ergo nem tudom hogy mit kéne csinálnom, ha pont 7 szemem volt.. mert csak azt írja ha 7 szemnél kevesebb..arról nem esik szó hogy mi van ha pont 7 van:)
2013. okt. 11. 00:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg az orvost.

Amúgy, ha pont a határon vagy, választhatsz a 2 módszer közül, amit mond. Elolvastad a többit is?

2013. okt. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vedd be a másik elmaradt tablettát is. Ha nem is egyszerre, de 1-2 óra csúszással mindenképpen vedd be. (Persze ez most már késő..)
2013. okt. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!