Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha 2hete voltam együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2hete voltam együtt a párommal, és nem védekeztünk, akkor a teszt mutat már valamit? Ma kéne megjönnie.

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyereket akartok? Akkor a FOGAMZÁSGÁTLÁS nem a te topikod! Nyomás a "TEHERBEESÉS"-be!


Egyébként igen, jó eséllyel mutat.

2013. okt. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ma kéne megjönnie, akkor érdemes megvárni, hogy megjön-e. Ha nem jön meg, akkor már tesztelhetsz.
2013. okt. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ma kellene megjönni, és két hete voltatok együtt. Egy átlag ciklus 28 napos, ami azt jelenti, hogy kb. a 14-dik napon voltatok együtt, nagyjából az ovuláció időpontjában. A teszt nagy eséllyel kimutatja, ha terhes vagy, de érdemes várni pár napot, és akkor (is) megcsinálni. Ha pontos szokott lenni a menzeszed, és többet késik, mint szokott, akkor okkal gyanakodhatsz.


Egyébként itt egy link a kérdésedhez:


[link]

2013. okt. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,és bocs,hogy ide irtam:)
2013. okt. 13. 12:18
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as!


Miért "átlagciklusozol"?

Mindegy, hogy átlag vagy nem átlag, a LUTEÁLIS ciklus nem mutat akkora változatosságot, mint a follikuláris.


A luteális majdnem mindenkinél fix. 13-14, míg a follikuláris hosszában óriási eltérések lehetnek. Ha csak az egészségesnek tartott 21-36 napos ciklusokat vesszük, akkor is 7 és 22 nap között változik!


Az ovuláció napjának meghatározásához pedig a luteális hosszára van szükség.

Átlagos ciklushossz mínusz luteális szakasz (14 nap).


Azaz bármilyen is legyen a kérdező ciklusa, valószínűleg a legtermékenyebb időszakban voltak együtt.

2013. okt. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Nem ezt írtam, kedves 5-ös? Jöhetsz a szakzsargonnal, egészségügyben tanulok, tudom hogy működik az emberi test. Csak épp a legáltalánosabb példát hoztam, mert tudom, hogy nincs mindenki tisztában a luteális és folliculáris fázissal. Csak, hogy ne menjünk bele ettől jobban...
2013. okt. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!