Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pettingeltünk a barátommal. A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pettingeltünk a barátommal. A pénisze "nem szándékosan", de bekerült a hüvelyembe. Rögtön kivette. Elképzelhető, hogy ennyi idő alatt belémkerülhetett előváladék?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Hogy történhet ilyen, h nem szándékosan bekerül?:D Amúgy nyugi, ennyitől nem leszel terhes..
2013. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagy volt a hév és.. :D
2013. szept. 11. 15:03
 3/7 anonim ***** válasza:
De akkor meg már minek kivenni?
2013. szept. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Van egy lánybarátom.

Nála ugyan nem véletlenül hanem szándékoltan szaladt tövig a cerka, de csak egyszer, aztán kiparancsolta magából a srácot és gumit húzott rá. A Gumi nem szakadt el, és abban sült el az arc, de most mégis van egy 9 éves kis előváladék. Amúgy kitűnő tanuló.

Nem vicc, hiába úgy fogalmaztam meg.

Ha figyeltél volna a biológia órán általános nyolcadikban, akkor tudnád, hogy az előváladék is tartalmazhat spermiumokat. És mint tudjuk 1 spermium termékenyíti meg az egy szem petesejtet.

Szerinted mik az esélyeid?

Persze nem túl valósznű, hogy ennyitől leszel terhes, mert sokan megszakításos módszerrel szexelnek (de ők azért mert rizikóztak bejáratták a módszert).

Azt viszont végképp nem értem, hogy VÉLETLENÜL hogyan akadhatott beléd a barátod farka?

Mi ez itt az Utolsó cserkész Bruce Willissel? (aki látta, érti, aki nem megnézi, aki meg leszarja annak a legjobb)

2013. szept. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Véletlenül:)

Jaj bocsáss meg, nagyon peches napom van ma....

2013. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a héven csináltátok?
2013. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát, ha megbeszéltétek hogy csak petting, ő meg mégis bedugta neked, én biztos kidobnám a pasit...olyan nincs, hogy véletlen!!!!


Mi a barátommal 3 éve vagyunk együtt, 2 éve van petting, és soha nem fordult ilyesmi elő....mivel megbeszéltük hogy várunk amíg 18 évesek leszünk. Már csak pár hónap:)


Szerintem van rá esély, de nem sok.

2013. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!