Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlóból véletlenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlóból véletlenül többet vettem be mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindig este szoktam bevenni. Tegnap reggel úgy láttam hogy elcsúsztam egy nappal (vagyis azt hittem hogy nem vettem be egyet valamelyik nap) így reggel bevettem, majd este a szokásos időben. És ma szembesültem vele, amikor a péntek esti bogyót akartam bevenni, hogy a pénteki helye üres. vagyis azt vettem be tegnap, ergo tegnap kettőt vettem be, ma meg nincs mit bevennem, csak a szombati van de azt meg holnap venném be. A betegtájékoztatón ERRŐL nincs infó!:/
2013. okt. 19. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Az elég baj, az enyémen rajta van... Folytasd tovább, szombaton vedd be a szombatit.
2013. okt. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minden nap a szokásos napit vedd be. Így az utolsó napra nem fog maradni tabletta, akkor ne is vegyél be.

Amúgy lehet hányingered, de akár vérzésed is ez miatt. Illetve az is lehet, hogy a vérzésed egy kicsit tolódni fog.

A következő levelet pedig a szokásos módon folytasd.

2013. okt. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!