Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik, hogy gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy gyógyszer mellett ilyen kevés legyen a vérzésem?

Figyelt kérdés

Most szedem 10.hónapja a Dienille fog.gátlót.Múlt hónap előtt kimaradt a vérzésem,múlt hónapban megjött(kb.2 napig tartott.). Ebben a hónapban szombaton "megjött" de szó szerint 2 csepp volt.A hasam sem fájt,semmi.

Terhesség gondolom ( remélem ) nincs,percre pontosan szedem a gyógyszert,antibiotikumot sem ettem,sem más ami miatt nem hatna...

Tudom hogy gyógyszer mellett kevés a vérzés mennyiség,na de ennyire?


2013. okt. 21. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem terhesség lehet, az a kis vér pedig terhességi vérzés, ami természetes. (minden terhesség más)
2013. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy teszt nem ártana, bár ha 3 hónapos terhes lennél, vszínűleg már feltűnt volna.

Viszont ennyire azért nem kellene lecsökkennie a vérzésnek. Vissza kellene menni az orvoshoz.

2013. okt. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
inkább az a baj h kimaradt.. de a minimális vérzés normalis, ennyi idő után, ezt nekem orvos mondta.
2013. okt. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,akkor fel is hívtam az orvosom hogy kimaradt,mi a teendő stb... És azt mondta hogy ha köv. hónapban is kimarad,akkor menjek be.De mivel utána megjött így nem foglalkoztam vele... Csak most furcsállom hogy ennyire kevés,ilyen még sosem volt.
2013. okt. 24. 16:04
 5/7 anonim ***** válasza:
a tabletta lecsökkenti.. nekem anno 7napig is tartott, tabi alatt meg 2 napig, szóval.. vagy masfel..
2013. okt. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele. anno sem tartott sokáig (max. 5 nap és erősnek sem volt mondható), de 3-4 hónapja azt figyeltem meg, h alig van. Ha tampont használok, akkor a mini akár 8 órán át is simán bent maradhatna. Annyiból örülök ennek, h valószínűleg sose fogok átázni, de azért kicsit "ijesztő", h ennyire kevés van.:S 18L

egyébként én 11 hónapja szedek gestomixet és előtte mirabellát.

2013. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. okt. 24. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!