Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszee.. kérdése:

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
már meg kellett volna jönnie ugy 15 napja kb. de nem jött meg. a barátommal MINDIG védekeztünk. egyis alkalommal kicsit benyálaztam a "lyukam" h jobban csusszon, mert szokott fájni a behatolás. utána a gumin valami fehér volt. én megmostam utána magam, a barâtom meg engedett a gumiba vizet, tehát nem volt lyukas. akkor lehetek terhes? vagy csak késik? mert szokott olyan is lenni hogy 1 hónapot kihagy. meg eleinte huszon valahanyadika körül jött meg, mostanába meg tizen valahanyadika körül. 14 vagyok. értelmes válaszokat várok! köszönöm.

2013. okt. 25. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha ment beléd sperma, bármi úton, akkor lehetsz. Ha nem ment, akkor nem. Nem kell ezt részletezni. Ennyit dönts el egyedül. Nem mi voltunk ott.
2013. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

a fehér cucc a gumin lehetett a te saját váladékod is, vagy mert nedves voltál, vagy mert folyásod van (ami lehet betegségtől, gyulladástól).


de ettől még lehetsz terhes, a gumi sem véd 100%-osan. valószínűbb, hogy még nem állt be a nagyon fiatal életkorod miatt a menzeszed rendszeresre, ezért jön meg össze-vissza. ennyi idősen nekem is szokott késni, sokszor heteket is. igaz, én ennyi idősen még csak nem is fiúztam, nemhogy szex.

2013. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
most akkor lehetek terhes?
2013. okt. 25. 18:37
 4/12 anonim ***** válasza:

Az a fehér valami valószínűleg csak a te váladékod, ami a dúrlódás hatására "felhabosodott". Ezért fehér.

Ha nem volt lyukas, és rendesen fel volt neki húzva, akkor nem lehetsz terhes.

Arról meg nem mondanék véleményt, hogy 14 évesen.

2013. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"de ettől még lehetsz terhes, a gumi sem véd 100%-osan."

Ha rendesen használják, és nem anyaghibás akkor bizony 100%-osan véd.

2013. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod, hogy valamilyen módon mehetett-e oda spermium. Ha igen, akkor lehetsz. Kész. Vegyél terhességi tesztet, és akkor biztosra mehetsz - vagyis nagy eséllyel megtudhatod.
2013. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
most ne azon izéljetek már h 14 évesen -.-"" több mint fél éve együtt vagyunk a barátommal, és a szüzességem is ô vette el. egyébként a kérdésre válaszoljatok már. senkinek semmi kõze ahhoz hogy hány évesen szexelek. az értelmes válaszokat pedig köszönöm!
2013. okt. 25. 18:56
 8/12 anonim ***** válasza:
a "benyálaztam a "lyukam" h jobban csusszon" színvonalú kérdésedre (számomra is meglepő módon) színvonalas és értelmes válaszokat kaptál. sajnos a technológia még annyira nem fejlett, hogy mi innen a monitor/telefon mögül 100% biztosra megmondjuk neked, hogy terhes vagy -e vagy sem. ha ennyi válaszból nem tudsz leszűrni semmit, akkor pedig nem itt kell hisztériázni, hanem vegyél egy tesztet és kiderül.
2013. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

AZ VAGY!!

Ugyanis aki 17 előtt küldi, az nem tud védekezni ellene semmivel..:/ Sajnos ez bizonyított... Mivel még nem állt be az időintervallum, előfordul, h fehér erősen lúgos kémhatású anyagot "köpködsz", ami molekulárisan kezdi meg a gumi felszínét és bár vízet nem ereszti, de a mikroszkópikus nagyságú spermiumokat igen.

Sztem szólj anyukádnak!

2013. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"most ne azon izéljetek már h 14 évesen -.-"" több mint fél éve együtt vagyunk a barátommal"

Jó, nem fogok izélni. Tök normális.

2013. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!