Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszee.. kérdése:

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
már meg kellett volna jönnie ugy 15 napja kb. de nem jött meg. a barátommal MINDIG védekeztünk. egyis alkalommal kicsit benyálaztam a "lyukam" h jobban csusszon, mert szokott fájni a behatolás. utána a gumin valami fehér volt. én megmostam utána magam, a barâtom meg engedett a gumiba vizet, tehát nem volt lyukas. akkor lehetek terhes? vagy csak késik? mert szokott olyan is lenni hogy 1 hónapot kihagy. meg eleinte huszon valahanyadika körül jött meg, mostanába meg tizen valahanyadika körül. 14 vagyok. értelmes válaszokat várok! köszönöm.

2013. okt. 25. 18:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a bajotok, attól hogy 14 éves, még nem jelenti azt hogy nem tud semmit a szexről, ahogy írta is, mindig védekeznek az pedig szerintem teljesen normális hogy aggódik ha késik neki. Az jobb ha mondjuk 18 lenne de azt se tudná hogyan kell normálisan védekezni? Nem azt mondom hogy "dejó, mindenki dugjon fűt-fát 12 évesen" de ő legalább tudja mit csinál és nekem nem árt ezzel, akkor meg minek baszogassam.


A kérdésre válaszolva, ha eddig is voltak kimaradt menstruációk, nem biztos hogy baj van, de ha nagyon aggódsz, szerintem nyugodtan vegyél egy tesztet.

2013. okt. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsónak! semmi baj nem történt:)
2013. dec. 20. 14:04
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!