Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagytam kb. egy hete egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kódika22 kérdése:

Kihagytam kb. egy hete egy szem gyógyszert de bevettem viszont nagyon megvoltam fázva most tabimentes napon mindig 4dik napján jön meg most viszont nem devannak jelei viszont csak akkor is félek. Befolyásolhatja a megfázás?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, befolyásolja
2013. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi
2013. okt. 31. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, de javítsatok ki, ha tévednék, hogy bizonyos betegségek, mint a megfázás, csak menstruációs ciklust befolyásolhatnak, ami meg fogamzásgátló szedése mellett ugye nincsen.

De lehet hogy én tudom rosszul.

Amúgy ha a tablettát nem a megfelelő időben vetted be, akkor az módosíthat a vérzés jelentkezésének a szokásos napján. Vagyis lehet hogy amennyivel később pótoltad a szemet, annyival később fog megjönni a vérzésed.

2013. okt. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát yangeet szedek és a 2dik héten a vasárnapi szemet nem tudtam bevenni barátomnál hagytam de hétfőn szokásos időben 8kor bevettem
2013. okt. 31. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:

De melyik szemet vetted be a szokásos időben?

A vasárnapit és a hétfőit is?

Vagy netán vasárnap kimaradt és hétfőn meg a szokásos időben bevetted a hétfőit?

Mert nagyon nem mindegy ám!

Ha hétfőn te nem 2 szem gyógyszert vettél be, csak 1-et, akkor bizony még terhes is lehetsz!

2013. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bevettem hétfőn mind a 2szemgyógyszert szokásos időben elolvastam a betegtájékoztatót ott írta hogy mivel 2dik heti vagyis vasárnapi maradt ki pótoljam
2013. okt. 31. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!