Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetek? /eshettem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boglárka1994 kérdése:

Teherbe eshetek? /eshettem?

Figyelt kérdés
Sensonette 70/20-at használok.. néha elfelejtettem bevenni de egyből megjött utánna volt szexuális életem de elfogyott a tablettám és megint megjött de olyan furán érzem magam lehet a tabletta kihagyása miatt
2013. nov. 1. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:

basszus, mért nem lehet normálisan szedni? úgy ahogy kell?

ha nem megfelelően szedted, lehetsz terhes...benne van a tájékoztatóban is...


mennyit felejtettél el bevenni,ha ciklus közben meg-megjött??


érdemes lenne ezt a sztorit nőgyógyásznak is előadni...


amit csináltál, felelőtlenség

okkal kell normálisan szedni, hogy hasson

2013. nov. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem írsz a telefonodba értesítőt, hogy ne felejtsd el? Egyébként simán lehetsz (a bogyók nem nyújtanak 100%-os védelmet). Ezen felül azt a r..dt vesszőt is nyomd már le néha, mert fáj olvasni az írásod...
2013. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Ha szedted rendesen és csak nagyon ritkán egy-egy kimaradt, attól még szerintem nem leszel terhes, de figyelni kell rá, hogy szedd és ne maradjon ki, mert különben nem nagyon lesz értelme annak, hogy szeded, ha gyakrabban marad ki.
2013. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
béna vagy kérdező, béna vagy!
2013. nov. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Hogy lehet ezt elfelejteni?! Írd ki egy cetlire vagy állíts be emlékeztetőt! Ha ilyen felelőtlen vagy,akkor minek szeded? Benne van abban a b*szott betegtájékoztatóba,hogy nem szabad elfelejteni vagy kihagyni,mert akkor teherbe eshetsz! Gondolom tudsz olvasni,olvasd el és ne itt égesd magad!
2013. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

3-as!


Elég egyetlen egyet kihagyni! Nem számít, hogy ritkán vagy gyakran fordul elő ilyen. Elég EGYSZER megtörténnie, már bekövetkezhet terhesség.

2013. nov. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha olyan szinten elfelejtette bevenni a kérdező, hogy közben megjött neki... akkor komoly gondok vannak
2013. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te inkább hanyagold a szexet addig, amíg fel nem nősz fejben!
2013. nov. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!