Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15 éves vagyok a barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Danixl9 kérdése:

15 éves vagyok a barátnőmmel gyakran pettingelünk ált mind a kettőnkön alul csak egy alsónemű van, mind a ketten szüzek vagyunk esetleg esetleg előfordulhat, hogy a barátnőm így két alsóneműn keresztül szűzen is terhes lesz?

Figyelt kérdés

2013. nov. 1. 16:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hűha! ez aztán a kérdés? testváladék (ondó) kerül ilyenkor a lány hüvelyébe?, MERT anélkül nem fog teherbe esni...
2013. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Befejeztem. Elköszönök ettől az oldaltól.

Sziasztok!

2013. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
vigyázz mert ha csak a képeidre masztizik már attól is lett aki terhes lett!
2013. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nagy remélem ez csak valami vicc. Akik ennyire hülyék a szexhez azok miért csinálják?
2013. nov. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Reméltem hogy nem csak próbáltam tisztába lenni azzal hogy esetleg valamilyen szöveten át tudnak-e hatolni a spermiumok...-.- köszönöm az értelmes válaszokat:)
2013. nov. 1. 16:13
 6/16 anonim ***** válasza:
-.-"
2013. nov. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Édes drága barátocskám! Mégis hol a jó b...ös fran..ban voltál az ált. sulis biosz órák helyett, mert az tuti, hogy nem voltál 8. osztályban egy órán sem. Gyakorlatilag minimum egy teljes félévig tanultok az emberről és a szaporodásról is. Ha emlékeim nem csalnak (márpedig biztosan nem csalnak), akkor arról is szó van a biológia órákon, hogy mi kell a megtermékenyítéshez/terhességhez. Tehát mindent összevetve, vedd elő nagyon gyorsan a biológia könyvedet és fénysebességgel olvasd el, hogy mi van abban a vacak könyvben, hogy legközelebb ne rakj fel ilyen h..lye kérdést. Esetleg még a biztonság kedvéért húzhatsz gumit (sőt, mindig húzz, ne bízd a véletlenre) és talán teszel valamit az evolúcióért is. :)
2013. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen. Biztos hogy terhes! A g*ci még a szűzhártyán is átmegy. Engedd meg, hogy én legyek az első aki gratulál a gyerekedhez.


U.i: A csajod nem szűz, csak hazudta.

2013. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
I don't wanna live on this planet anymore.
2013. nov. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok, hogy ennyire kulturáltak vagytok köszönöm szépen az értelmes válaszokat ne is haragudjatok, de bátran mondom azt, hogy a 80%-otoknál többet tudok ebből a bizonyos biológia tantárgyból. Mellesleg a mai általános iskolákban ilyenekről egy fél mondatot nem beszélnek. Még egyszer köszönöm ezt a sok építő jellegű értelmes, oktató, információ közlő kommentet és a normális emberi magatartást:)
2013. nov. 1. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!