Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A tegnapi nap folyamán nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tegnapi nap folyamán nem vettem be a fogamzásgátló tablettám. De együtt voltam a párommal. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A párommal együtt voltunk, és nem biztos de lehetséges, hogy elment bennem. Kb 1,5-2 éve szedem a gyógyszert. A gyógyszert nem pótoltam mert eltelt a 12 óra, a mai napon viszont folytatom a szedését, még egy heti adag van belőle.

Kérlek titeket, hogy csak értelmes válaszokat írjatok!

Kinga/25


2013. okt. 31. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
nem biztod hogy elment xd
2013. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy elment benned??? Azt csak észreveszed, ha utána kifolyik belőled, nem? Vagy még sosem élvezett el benned a párod? De akkor mii a fenének szedsz fogamzásgátlót, ráadásul 2 éve?

A fogamzásgátlónak az a lényege, hogy ha szeded, akkor beléd élvezhet a párod.

Amúgy meg van egy olyan, hogy betegtájékoztató. És abban pontosan le van írva, hogy ha kihagysz egy szemet és az 12 órán túlra csúszik, akkor is be kell venni, csak akkor 1 hétig kiegészítő védekezést kell alkalmazni.

2013. okt. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem élveztek még el bennem. A fogamzásgátlót pedig hormonális okok miatt szedem.
2013. okt. 31. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!