Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tapasztalatok a Lindynette 20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok a Lindynette 20 abbahagyása után? Abbahagynátok a fogamzásgátlót a helyemben? Tartok a durva pattanásosodástól, de már nem akarom szedni.

Figyelt kérdés

Nyáron lesz az esküvőnk, és szeretnénk utána babát. Arra gondoltam, hogy jó lenne most abbahagyni a gyógyszert, hogy kiürüljön a szervezetemből, és nyugodt szívvel próbálkozzunk az esküvő után. Viszont annyi rémséget olvastam itt a fogamzásgátló abbahagyása utáni tünetekről (durva pattanásosodás stb.) És nagyon félek attól, hogy az esküvőre nagyon csúnya lesz a bőröm. De babát meg már most nagyon szeretnék, úgyhogy nem akarom húzni az időt.

Egyébként 5,5 éve szedem a Lindynette 20-at. Előtte se voltam pattanásos, és most sem, de sajnos sokan írták, hogy sose voltak pattanásosak, de mégis rengeteg nagyon nehezen gyógyuló pattanással lett tele az arcuk, mellkasuk, hátuk. A hízásról, hajhullásról, görcsökről nem is beszélve.


Legyetek szívesek írjátok le tapasztalataitokat, tanácsaitokat! Előre is köszi!



2013. nov. 4. 22:55
 1/6 tevetke ***** válasza:
Én pl nem vagyok pattanásos típus, mikor abbahagytam a gyógyszerszedést nem változott semmi, csak a ciklusom állt vissza 32-33 naposra. (ugyanezt a fajtát szedtem anno)
2013. nov. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem lettek pattanàsaim....énis kb ennyi idò mulva hagytam abba szintén baba miatt. A hizàs viszont lehetséges, de mivel én ezzel egyidőben a cigit is leraktam ezért nemtudom megmondani h mennyi. Nekem egy 10es röppent fel.

Amugy rakd àt mert ez nem ebbe a kategoriàba valo....a gyerekvàllalàsba rakd àt....

2013. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs rosszul irtam...rakd ki abba a kategoriâba is...ott több az anyuka aki abbahagyta....sztem :-)

Előző voltam...

2013. nov. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nyugi nem lesz semmi gond :-)

Sok boldogságot :)

2013. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, annyira aranyosak vagytok!!! :)
2013. nov. 5. 21:51
 6/6 anonim válasza:
Én leszek a mumus.. én abba hagytam 3,5 év után és tiszta pattanásos vok tőle arcom/ hátam, össze vissza jön meg :-( 2 hónapja hagytam abba, reméljük neked nem lesz
2013. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!