Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belara-tól libidó csökkenés?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belara-tól libidó csökkenés? Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
2 éve szedek belara fogamzásgátlót és szépen fokozatosan a 0-ra csökkent a libidóm. Most már ott tartunk hogy ha rajtam múlna sose szexelnénk, de ezt a párommal nem tehetem meg ugye. Már egyáltalán nem is nedvesedem, muszáj mindig síkosítót használnunk. Korábban nagyon kívánós voltam, simán naponta 3-4-szer is kívántam. Nem a párommal van a gond, ez biztos, mert régen ha nem tudtunk együtt lenni akkor magamon segítettem de most már az se, eszembe se jut. A tabletta váltás segítene?
2009. nov. 16. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is Belarát szedek és ugyanígy vagyok. Nekem a szünetben is nagyobb a libidóm, de közben szinte semmi. Nem tudom mivel tudnék ezen változtatni, váltani nem nagyon akarok, elég volt ehhez hozzá szoknom...
2009. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is örülök hogy evvel amúgy más gond nincsen, de hát elég nagy gond ez is.
2009. nov. 16. 19:43
 3/6 anonim válasza:
Mindenképp váltsatok gyógyszert, mert ez egyre rosszabb lesz, nekem is volt ilyen nem ennél a gyógyszernél, de volt évekig szenvedtem és nem tudtam mi az oka, azt hittem lelki eredetű, de nem. én most a Stodette- t szedem, lehet, hogy nektek más fajta kell, kérdezd a nögyógyászt!sok sikert!
2009. nov. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenképpen konzultálok majd az orvosommal, csak az a baj hogy most már ki van váltva egy újabb 3 havi adag...
2009. nov. 17. 17:01
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja egyébként azt olvastam hogy azoknál a tablettáknál fordul elő ez gyakrabban aminek kozmetikailag jó hatása van a bőrre, az "anti-androgén" tartalmúak. Nekem egyébként a belara-t pont emiatt írták fel, hogy a pattanásaimon segítsen. Végülis lehet hogy nem jártam jól:s
2009. nov. 17. 17:04
 6/6 anonim válasza:
sziasztok. nem tudom hog y a fogamzasgatlo tabletta tette-e tonkre a hazaseletem de nagyon remelem mert most fogja a parom abbahagyni a szedeset. oly szinten zero a libidoja hogymar kezzel sem nyul hozzam. eddig meg en is csinalhattam oralisad, de mar azt is elutasitja. a ffiakra is igen kihat, hiszen a kissebsegi erzes kezd eluralkodni rajtam. nem vagyok jo neki.? mar nem kivan, sot azt erzem undorodik tolem. nappaliban alszom mert nem tudunk pihenni sem amiatt mert minden pillanatban mennek ra. sot,annyira nulla a libidoja hogy meg a maradekot is be akarja szedni. teljesen erdektelenne valt ilyen teren. Belarat szed, estleg tudja valaki hogy lehet - e szedes kozben abbahagyni, vagy meg kell varni az utolso szemet a ciklusbol. koszi mindenkinek. Ezek a fogamzasgatlok tenyleg a szexet felejtetik al az emberrel, igy persze nem lesz senki varandos.
2013. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!