Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Fogamzasgatlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Fogamzasgatlo hasznalok velemenyet, tapasztalatait varom :/

Figyelt kérdés
jo ideje szedem mar a yasminelle fogamzasgatlo tablettat.tegnap este elfelejtettem bevenni a levelrol a 6. tablettat, es ezt ma este vettem eszre..gyorsan bevettem a tegnapi es mai tablettat. az addig rendben, hogy 7 napig kiegeszito vedekezes jon, de tegnap delutan szeretkeztunk a parommal, es el is ment belem..mekkora a baj??nem tudok nyugodni, holnap megyek az ugyeletre iratni esemenyutanit, csak gondoltam kikerem a velemenyetek, tapasztalataitokat(nem a "olvasd el a betegtajekoztatot" kommentarokat) kerem valaszoljatok!!!

2013. nov. 8. 23:51
 1/8 anonim válasza:
ha tegnap este felejtetted bevenni, és tegnap délután szexeltetek, akkor hol itt a baj?
2013. nov. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
betegtajekoztato azt irja, hogy menjek orvoshoz :S
2013. nov. 9. 00:08
 3/8 A kérdező kommentje:

" Egy filmtablettát hagyott ki az első héten

Vegye be a kihagyott tablettát, amint az eszébe jut, még akkor is, ha ez két tabletta egy időben történő bevételét jelenti. A következő tablettákat a szokásos időben vegye be, és használjon kiegészítő fogamzásgátló módszert (pl. óvszert) a következő 7 nap alatt. Ha a mulasztás előtti héten szexuális együttlétre került sor terhes lehet. Ebben az esetben forduljon orvosához."

2013. nov. 9. 00:14
 4/8 anonim válasza:

:O ezt én se tudtam, az utolsó sort. de nem értem h ha előtte rendesen szedted akkor mi lehet a baj?

de akkor menj el orvoshoz, ha azt írja :/

első voltam

2013. nov. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szerintem nagy esélye van így a teherbeesésnek. Csak az eseményivel meg az a bibi, hogy rettenetesen megterheli most majd a szervezetedet, mivel fogamzásgátlót is szedsz. Nehogy aztán valami maradandót okozzon amitől nem lehet gyereked, de jobb lenne ha mindenképpen nőgyogyásznál konzultálnál mert ez komoly dolog! Az sem biztos, hogy kell az az eseményutáni tabi.


Egyébként én kéthónapja felejtettem el egyszer bevenni, de én már a levél végén jártam. Én úgy oldottam meg, hogy nem tartottam 7 napos szünetet, hanem szedtem a következő levelet is. Nem vettem be eseményit sem.

2013. nov. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amint közlöd, h szedsz fog.gátlót, máris nem fogják felírni. hazudni meg ne hazudj, mert szépen elkezdesz tejelni, meg a trombózisveszély így pláne ne beszéljünk!
2013. nov. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért baj, mert a sperma még pár napig életképes.

A teherbeesésre egyébként egészen minimális az esély, viszont ezt már ki kell várnod, fogamzásgátló mellett nem szabad esemény utánit bevenni! Nem csak a trombózis miatt, hanem mert mindkettő a hormonjaid kavarja meg, és egyáltalán nem biztos, hogy az esemény utáni nem csökkenti a fogamzásgátló hatékonyságát.

2013. nov. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ezzel a trombozis dologgal megijesztettetek, de amugy most jovok az ugyeletrol,felirta a gyogyszert.megvetoen nezett ram amikor mondtam neki, hogy szedek fogamzasgatlo tablettat, nem hazudnek ilyen dologrol, nem vagyok hulye..de amikor megkerdeztem tole, hogy nem lesz -e baj, azt mondta hogy nem, csak elobb fog megjonni a menstruaciom, es hogy ebben a kis tablettaban annyi hormon van mint egy egesz level fogamzasgatloban, amit eddig is tudtam.trombizisrol szo sem volt..
2013. nov. 9. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!