Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 hete szedek fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete szedek fogamzásgátló tablettát és kb.3 napja tartó pecsételő vérzés jelentkezett nálam. Lehetek terhes, ha más módon nem védekezem?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 19:10
 1/8 anonim válasza:
A leírásban meghatározottnak megfelelően kezdted szedni? Tehát a menstruáció első napján?
2013. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kovacsnora! Menj el orvoshoz mert én még nem doktoráltam le ezért nem tudok rá válaszolni!
2013. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez inkább azért van mert még nem állt be rendesen a tabi. Meg fog szűnni, legkésőbb a 2. levéltől.


Amúgy meg lehetsz terhes a fog. gátló tabi mellett is, persze ennek nagyon kicsi az esélye.

2013. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha úgy szedted, ahogy kell, akkor nem

jól szedted? menstruáció első napján vetted be? vagy ha nem, akkor legalább 1 hétig kiegészítő védekezést alkalmaztatok?

2013. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen, a menstruáció első napján kezdtem el szedni
2013. nov. 6. 19:14
 6/8 anonim ***** válasza:
semmi gond, ilyen előfordulhat a legelső levélnél, azt hiszem még a tájékoztatóban is benne van... a 2. levél beszedése után sem szűnik meg, akkor keresd fel az orvost, valószínű, váltani kell...de ne aggódj, be fog állni :)
2013. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja igen, az utolsó mondatod nem olvastam el...mivel ez az első levél, legalább az első 7 napban még kell a kiegészítő védekezés, de a bizti kedvéért meg szokták várni vele az első levél végét...
2013. nov. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. nov. 6. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!