Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az normális ha a pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a pharmatex tabletta első használatakor, felhelyezés után egy 10 percig égető érzésem volt?

Figyelt kérdés
Természetesen olvastam a betegtájékoztatót és hogy lehet égő érzés és folyás a mellékhatás és akkor abba kell hagyni. De első alkalomkor ez talán normális, talán csak addig tartott míg elolvadt a tabletta és nem kell leállnom vele.. erre lennék kiváncsi.
2008. júl. 9. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális, nekem is ilyen volt, igaz, én a kúpot használtam. Annál azt javasolják, hogy nedvesítsük be felhelyezés előtt - nem tudom, a tablettánál ez megoldás lehet-e.

Ha használat közben/után nem okozott más irritációt, és ezt sem ítélted elviselhetetlennek, nem kell leállnod vele.

2008. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Igen egyébként a tablettát is be kell nedvesíteni felhelyezés előtt.
2008. júl. 9. 14:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sszia, én egy megbízható nőgyógyásztól tudom, hogy vannak akiket kimar, többek között, ezért nem ajánlotta nekem se! Vigyázz vele, sőt, szerintem ha ilyen tüneteid voltak, inkább hagyd abba... Hiányzik neked, hogy bármit is kimarjon odabent, ami utána következményekkel járhat? :S Szerintem nem ér ennyit, védekezhettek még máshogy is... Vannak akiket kimar, vannak, akiket nem. Ez lehet allergia is, nemde?
2008. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszadó vagyok. Ha valaki allergiás rá, a tünetek hosszabb ideig fennállnak. Ha "kimar", azt észre lehet venni - fáj, esetleg hólyagos lesz az érintett rész még másnap is.

Ezért is mondtam, ha elmúlt az érzés, és nem volt erős, csak enyhe mellékhatás lehetett. De nyilván, ez egy vegyi anyag, lehetnek kockázatai. Viszont valamilyen szintű fertőtlenítő hatással is bír.

2008. júl. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen én is ezért nem aggódtam annyira, mivel fertőtlenítő ahtása is lehet, de még azért lehet ellátogatok a nőgyógyászomhoz, hogy mi a probléma és tényleg allergiás vagyok e rá...
2008. júl. 9. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!