Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Másnál fordult-e már ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Virágka001 kérdése:

Másnál fordult-e már ilyen elő, másod sorban hogy továbbá lehet-e ennek következménye?

Figyelt kérdés
21éves vagyok és Nov. Elsejèn kezdtem Mistral fogamzásgátlòt szedni. Az első 3-4nap órákig tartó migrénem volt (valószínű e miatt). A migrénem elmúlt viszont most a melleim nőttek meg, ami ugyan nem bánok viszont rettenetesen fájnak mint anno a menstruációm alatt. nőgyógyászom azt mondta hogy a következő menstruációm 5. napján kezdjem el alkalmazni. (Annak ellenére hogy a tájékoztatón első nap szerepel. ) az ötödik nap kezdtem el szedni.
2013. nov. 11. 13:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Igazàbol a baràtnőm azt javasolta h ne alkalmazzam.
2013. nov. 11. 13:47
 2/11 A kérdező kommentje:
A baràtnőm azt javasolta hogy ne alkalmazzam tovább?!
2013. nov. 11. 13:53
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
nemcsak a melleid nőnek meg mellékhatásként, hanem felszedsz bő 15 kilót
2013. nov. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én sem tudok többet mondani sajnos mint a gyógyszer tályékoztatója, rávannak írva a mellékatások ha valamelyik kellemetlenség rajta szerepel akkor meglehet h attól van és irány a doki ismét...
2013. nov. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
3*miylen 15 kilót?:DMiért teherberakja szerencsétlent a fogamzásgátló?Az állításod max 20évvel ezelőtt állná meg a helyét ma már más alapokon készülnek a fogamzásgátlók és nem lessz tőle az ember se szőrösebb se +súlyt nem szed fel...
2013. nov. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tevetke ***** válasza:
A hormonok megbolygatása az arra hajlamosaknál jelenthet némi súlygyarapodást, de semmiképp nem csak úgy hirtelen plusz 15 kilót. Az hogy a melleid nagyobbak és érzékenyebbek teljesen normális. De amúgy tényleg a betegtájékoztató tud a leghitelesebb infóval szolgálni. Ha a migréned nem jelentkezik a továbbiakban (mivel más panaszokat nem írtál) szerintem semmi gond nem lesz. Ha valami mégsem stimmel vagy aggaszt, akkor mindenképp keresd fel a nőgyógyászod.
2013. nov. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem is volt állandó mellfeszülésem tabitól,bár nekem más fajtától..nekem is nőttek stb....szerintem keresd fel az orvost a levél végén és beszéld meg vele, hogy talán másikra kellene váltanod majd.
2013. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a beteg tájékoztattót már elolvastam nem egyszer igazából inkább személyes tapasztalatokért jöttem erre az oldalra...de látom vannak akiknek ez picit magas. Akik segíteni próbáltak nagyon köszönöm a hozzászólásukat, aki szerint meg 1990es éveket élünk az maradjon a gumióvszer használatánél :) a többit tényleg nagyon szépen köszönöm.
2013. nov. 11. 15:10
 9/11 anonim ***** válasza:
az én lányismerőseim az elmúlt években híztak el nem az 1990-es években.persze lehet hogy totál véletlen hogy az addig nádszál kislányok pont akkor indultak el a "potrohosodás" útján amikor rendszeres nemi életet kezdtek élni..
2013. nov. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A tablettától függetlenül jellemző rád a migrén?

Ha igen, nem lenne szabad szedned, mivel ilyen esetekben sokkal nagyobb az agyvérzés (agyi trombózis) esélye.

2013. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!