Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen felelőtlenek az...

Miért ilyen felelőtlenek az emberek? Az ilyeneknek nincsen bűntudatuk?

Figyelt kérdés

Tegnap apum mikor tegnap jött hazafelé és az út szélén meg látott egy csont sovány Német juhász kölyköt. Akkor nem tudta fel venni mert tele volt az autó. Szóval haza jött és vissza mentünk érte majd el hoztuk. Szegény csont sovány volt. A kutya a doki szerint 6 hónapos. Egy embernek hogy van szíve ki tenni a kutyát? Nem értem miért nem agya be menhelyre. Vagy biztosan van olyan akinek kell egy kölyök kutya. De az ilyen embereknek nincsen bűntudatuk hogy sorsára hagytak egy állatot??? Én értem meg őket!!!! Nem kötelező állatot tartani! De szerintem itt az lehetett hogy el hozták az a kis 8 hetes kutyát. Az ugye jaj milyen aranyos. De mikor már 6 hónapos a kutya akkor már nem olyan enni való és persze többet eszik meg hát nagy.


Amúgy a kutya már jobban van most is ugat. Nagyon jól őrzi a portát pedig csak 1 napja van itt. Másik 3 kan kutyámmal hamar össze barátkozott bár még van némi morgás, de semmi több. A doki már látta. Jövő héten jön oltani. Napi 3x adunk neki enni kis adagokban. Tegnap óta egy hangyányival kerekebb.


2011. okt. 6. 19:56
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Már amennyire. Mert ki van a bordája és a medencéje is.
2011. okt. 6. 19:58
 2/15 anonim ***** válasza:
ez még istenes.. konkrétan én olyan kutyát szedtem össze akit az M0 son mozgó kocsiból dobtak ki.. az egész kölyök kb 2-3 hónapos lehetett, bolhás, sovány.. az emberek néha nagyon szemetek tudnak lenni..
2011. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát ja! Én egyszer mikor mentem már pontosan nem tudom hova, a mozgó autóból dobtak ki az ablakon egy össze szikszalagozott lábú kis tacskót. Fel vetem de sajnos a kutya út közben a dokihoz aki még olyan 3km-re volt a kutyus meg halt a kocsiba.
2011. okt. 6. 20:01
 4/15 anonim ***** válasza:
Számomra is érthetetlen, hogy képes valaki ilyesmire, az állatkínzókról nem is beszélve. Legalább adná be egy menhelyre...
2011. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A kutya ilyen színű: [link]


Csak persze már nagyobb.


Mind a 2 füle gyünyürően felfelé áll de az egyiknek a helye úgy 2cm-re visszahajlik. Ez ellen még lehet valami tenni? (de amúgy cuki így is)


Tudnátok olyan állatmentőket mondani ami bármikor bárhova kimegy kutyáért ha felhívom? Lécci telefon számot is írjatok.


Vidám mancsokat ne írjátok. Fel hívtam őket és azt mondták hogy ez nem rájuk tartozik.

2011. okt. 6. 20:09
 6/15 A kérdező kommentje:

Most olvastam egy fajta leírás. ezt hogy érti?

A nyüszítés problémát okozhat, jellemző a fajtára.


Hogy zavaró lehet, vagy baj ha néha ilyen nyüszítő/vonyító hangot halatt.

2011. okt. 6. 20:13
 7/15 anonim ***** válasza:
jellemzően sokat nyüszíthet ami zavaró lehet az embernek..
2011. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mert az ember a Föld legkegyetlenebb állatfaja. Hiba volt emberré fejlődnünk, ha szabad ilyet mondanom. Én szívem szerint kivégezném az ilyeneket. Nekik nem lett volna szabad megszületniük. És, ha egy szülő nem neveli meg a gyerekét arra, hogy tisztelje a természetet és az állatokat, akkor ebből a hülyegyerekből ilyen felnőtt lesz. Ha viszont egy gyerek nem szeret valamilyen állatot, mondjuk egy mácskát, azért nem szabad bántani, kínozni és hanyagolni. MEG KELL TANULNIA!! Van egy ismerősöm, aki nem szereti ugyan a macskákat, mégis segít nekik, mert ő erre van nevelve. Tavasszal talált egy kiscicát és megkérdezte a környék lakóit, hogy kié a cica. Végül egy idős hölgy vette magához.
2011. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
"...Ember ne emeld magad az állatok fölé: azok ártatlanok, te pedig rothasztod a földet nagyságoddal, amióta megjelentél rajta..." (Dosztojevszkij)
2011. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
Én 15 éves vagyok még csak, de feljelentést teszek holnap a rendőrségen, mert egy 'ismerősöm' megölte a kutyája kölkyeit, csak mert túl drágák lettek volna.. :/ Hogy dögölne meg!
2011. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!