Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 éve szedek fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve szedek fogamzásgátlót de még csak most engedtem először, hogy belém menjen, a gyógyszermentes 8. napon volt az első és azóta mindig.2hét múlva kéne, hogy megjöjjön. Félek, hogy nem fog?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 17:46
 1/8 anonim válasza:

3 éve szeded és még csak most engedted meg neki???? Ejha.

Megfog jönni ne aggódj!

2013. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kösziiii
2013. nov. 15. 17:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Már bocs, de akkor eddig mi a fenének tömted magad feleslegesen hormonokkal???

Amúgy megfog, nyugodj meg!

Azért nem olyan könnyű fogamzásgátló mellett terhesnek lenni.

Nekem 7 év alatt soha nem jött össze, amíg szedtem. Sőt, még az abbahagyása után is 7 hónapig tartott, mire összejött. Mondjuk oda is figyeltem mindenre, mialatt szedtem!

2013. nov. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi. de ezt h érted h mindenre oda figyeltél?
2013. nov. 16. 09:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindig minden szemet bevettem, ha csúsztam a bevétellel, vagy ha olyan dolgot szedtem, pl. antibiotikum, akkor mindig védekeztem óvszerrel is kiegészítve. És nem is lettem terhes soha a szedése alatt, mint ahogyan már írtam.
2013. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én is ezekre oda figyelek bárén nem mindig ugyanabban az időben veszem be ugy értem, hogy 8-kor szoktam bevenni de van amikor csúszok 1-2 órát de gondolom ez nem lényeges.és volt olyan amikor egymásután többször is elment ez sem jelent gondot?
2013. nov. 18. 16:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Már miért jelentene gondot, ha többször vagytok együtt? A fogamzásgátló hat, annyiszor szexelsz, ahányszor akarsz.

És gond akkor lehet, ha 12 óránál többet csúszol a bevétellel.

2013. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megjött :)
2013. nov. 26. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!