Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonsagos a megszak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonsagos a megszakitasos modszer spermicidekkel egyutt alkalmazva? (Pl Pharmatex )

Figyelt kérdés
Nem tudok fogamzasgatlot szedni es szeretnenk ovszer nelkul szexelni. Ez a modszer mennyire megbizhato? Tudom h kozel sem olyan biztonsagos mint az ovszer v a tabi de megis...jo es rossz tapasztalatokra is kivancsi lennek
2013. nov. 16. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:

A megszakítás nem védekezés.

Ezek után mindegy, hogy mivel kombinálod.


Pesszárium + zselé?

Gyűrű?

2013. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17/L vagyok amugy. A pesszariumot csak szules utan ajanljak nem? A gyurunek meg a hatasa ugyanaz mint a tabinak szal nem jo :/ kezdek ketsegbe esni h 20-25 eves koromig csak kotonnal fogom csinalni :(
2013. nov. 16. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs két egyforma ember. Mi próbáltuk anno tablettamentes időszakban a Pharmatexet megszakítással (a doki is csak így ajánlotta) és nálunk nem volt baj.


De itt a fórumon is olvastam már, hogy valaki a Pharmatex mellett lett terhes. Elég körülményes egyébként használni (tisztálkodási szabályok, felhelyezés stb.).

2013. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"A pesszariumot csak szules utan ajanljak nem?"

Az a spirál!

A pesszárium azoknak jó, akik ritkán találkoznak, de akkor aztán mindent bele!


"A gyurunek meg a hatasa ugyanaz mint a tabinak"

No igen - de csak helyben. Nem önti el a szervezeted a hormon, csak helyben hat. Az egészen más.

2013. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ertem. De ezeket csak nogyogyasz irhatja fel nem? A masik meg h mind2-t erzi a parom,nem? :/
2013. nov. 17. 20:34
 6/6 anonim ***** válasza:

A pesszárium recept nélkül kapható, hormonmentes, de csak zselével együtt ér valamit (ami szintén hormonmentes), és nem árt, ha a nőgyógyász tanítja meg a használatát.

Azt a párod nem fogja érezni - legfeljebb, ha benyúl.

Hátránya, azon kívül, hogy nem tökéletes - az is, hogy nem lehet folyamatosan alkalmazni.

2013. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!