Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretkeztem a parommal es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkeztem a parommal es amikor keztem elmenni akkor lehetseges ogy egy ket csep et a baratnom huveje csepent ki de uttana ki huztam agodnom kellene uttana alaposan ki totltem? FIU VAGYOK

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nem sikerült kiderítenem abból amit nagy sikeresen ide hánytál nekünk.
2013. nov. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
mond hol nem erted ?
2013. nov. 17. 12:34
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki rájött, hogy fiú vagy. Igen, kell aggódnod. Vagy rohanjatok esemény utáni tablettáért, vagy szerezzetek be babakocsit, és gondolkodjatok a nevén. Legyen Prométeusz például.
2013. nov. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Aggódni aggódhatsz, nem is alaptalanul. Nagy esélye nincs hogy terhes legyen, de mivel gumit nem használtatok (mert ugye miért is tennétek?), az esély megvan rá MINDEN alkalommal... tényleg nehéz megérteni, hogy nem csak akkor lehet terhes a lány, ha beleélvezel? Előváladékról gondolom nem hallottál még. Egyébként meg kitaláltuk, hogy fiú vagy és könyörgöm: írj már normálisan!
2013. nov. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
hehe :D 6 évesen már helyesebben tudtam írni :D
2013. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Ha gyorsabb lettél volna, akkor is teherbe tud esni.

Csak védekezéssel szexelünk, vagypedig gyermekvállalási szándékkal.

2013. nov. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
akkor kel agondom vagy nem ? en azt kerdezem h par csep spermatol eshet teherbe a no ?
2013. nov. 17. 12:44
 8/15 anonim ***** válasza:
IGEN
2013. nov. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A megszakításos védekezés azoknak jó, akiket adott esetben nem vág padlóhoz, ha becsúszik a gyerek. Gumi, fogamzásgátló.
2013. nov. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
igen kell. mint tudjuk 1 spermium kell a babához. A megszakitás nem védekezés. Sok baba fogan igy. Csak annak szabad ezt alkalmazni akinél nem nagy gond ha becsuszik a baba. Buta és felelötlen a barátnöd hogy ezt igy engedi. Én amig nem akartam babát soha nem engdetem volna a közelembe a páromat, persze gyógyszer nélkül.
2013. nov. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!