Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretkeztem a párommal,...

Szeretkeztem a párommal, elment! Feltettük a másik óvszert de az véletlenül kiszakadt, de a párom nem ment el! Most ilyenkor lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés
December 2-án jött meg a múlt hónapban 7 napig tartott majd elmúlt! Tegnap voltam az utolsó előtti napomon az ehavi menimnek! Szeretkeztem a párommal, elment! Feltettük a másik óvszert de az véletlenül kiszakadt, de a párom nem ment el! Most ilyenkor lehetséges a terhesség? A következő kérdésem pedig, hogyan kell kiszámolni a peteérést? Annyi helyen olvastam már, de nem értem! Kérlek segítsetek! :( Fontos lenne, ha mind a 2 kérdésre válaszolnátok! :( :) Köszönöm!
2009. jan. 12. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Óvszerben ment el először... és a második szakadt ki

Ahoyg mondod te is a menszeszed vége felé voltál... így elég esélytelen hogy teherbe ess, szerintem nincs szükséged esemény utáni tabira...

2009. jan. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves válaszoló, ilyet soha ne mondj...MINDIG van esély, vegyél be tablettát, mert utána verheted a fejed a falba "dehát azt mondták nincs rá sok esély". Nos elég egy hímivarsejt is...

A párod nyílván vagy még a 'takarítatlan' péniszével szeretkezett veled, vagy az előanyagból is juthatott hímivarsejt.

A peteérés kiszámolása? Felváltva működnek a petefészkek, csak Isten a megmondhatója hogy épp mind a kettő működik, vagy nem. Az biztos, hogy a peteérés végén, ha nem törénik semmi, akkor jön a menszesz. Legtermékenyebb időszaka a nőknek az előző vérzést követő 14. nap és környéke.

2009. jan. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt mondtam hogy elég esélytelen, ami azt jelenti hogy hogy van rá esély de kicsi ... öszintén szólva én ilyen helyzetben mindig elmennék klinikára és ott elmondanám az esetet és ők majd eldöntik hogy van-e értelme...


(Egyébként ennyi erővel ne mozdulj ki soha otthonról ... mindig van esélye hogy rádzuhan egy repülő... )

2009. jan. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom te is érzed, hogy milyen idióta a hasonlatod.

Nem egy körülöttem lévő ma élő személy, a véletlen, a 'nem túl valószínű' szülötte. Vannak dolgok, amiket nem szabad kockáztatni. A saját életemet igen, azzal, hogy elmegyek otthonról, de egy másik ember életét nem, azzal, hogy nem védekezem, ezért elvetetem(gondolom a kérdező ezt tenné, én abortuszellenes vagyok).

2009. jan. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!