Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap vettem észre, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap vettem észre, hogy a levélből hiányik az utolsó szem gyógyszer. Hiába kerestem nem találtam sehol és nem is értem, hogy tűnhetett el. Most egy új levélből pótoljam vagy ne csináljak semmit és az új levelet a szokásos időben kezdjem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

sztem 1 szem gyógyszer nem beszedése nem nagy tragédia :)

semmit sem kell tenned. majd a következő levelet normálisan szedd és kész

2009. nov. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy korábban elrontottad a sorrendet és azt vetted be, amelyik az utolsó helyen van? Számolj utána szerintem hogy hány napja kezdted el szedni.
2009. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tök véletlenül nem úgy kell ilyenkor, hogy beveszed akkor az utolsó előttid, és tartasz 7 nap szünetet majd a következő levél?

Általában ha utolsó héten kihagysz 1 szemet, ne vegyél be újat hanem tartsd meg a 7 napos szünetet. Viszont bármit teszel, de 8 napos szüntet NE tarts.

2009. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne vedd be az uccsót, tartsd meg a 7 napos szünetet, onnantról. h kell e kiegészítővdekezés a kövi 2 hétben azt nemtom.
2009. nov. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az utolsó előtti után 7 napos szünet, és így meg fog változni a menstruációd időszaka, ami nem nagy tragédia, mert alapba ha azt szeretnéd hogy az általában pl szerda helyett kedden jöjjön meg, akkor kevesebb szünetet kell tartanod ha bevetted az összes gyógyszert, ha meg egyel kevesebbet vettél be, akkor meg 7 napos szünet ugyanúgy, asszem akkor vmivel később fog megjönni a megszokottnál, (nemtudok most már számolgatni, de te ki tudod magadnak) viszont így kell szedned utána, sztem sokszor ne váltogass időpontot.

de ez nincs leírva a tájékoztatódban???

2009. nov. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!