Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki vett már be véralvadásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki vett már be véralvadásgátló mellett 72 órás tablettát?

Figyelt kérdés
Jelenleg véralvadás gátlót szedek trombozis miatt,ami januárban volt.A belgyogyászaton konkrét választ nem tudtak adni,csak,hogy adjak inekciót is magamnak pár napig ha bevettem a gyogyszert.Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban? S.O.S
2013. nov. 20. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még nem került sor ilyen kísérletre; majd dokumentáld az eseményeket, és publikáld a National Medicine c. folyóiratban.
2013. nov. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Örülök neki,hogy ilyen viccesnek találod a dolgokat.....csak nem értem,ha nem veszed komolyan a kérdést akkor a f@ szért kommentálsz?!
2013. nov. 20. 11:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Tökéletesen komolyan vettem a kérdést! A tudomány szolgálatába kell állítani a tapasztalatot - ez a progresszió előfeltétele.
2013. nov. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!