Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrát javasoltok...

Banyus:) kérdése:

Milyen fogyókúrát javasoltok véralvadásgátló szedése mellett?

Figyelt kérdés

3 évig szedtem fogamzásgátlót, ami olyan "jól használt", hogy a 155/48 időközben 155/73 lett.

Egy éve nem szedem már, az "i"-re a pontot egy agyi vénás trombózis tette fel.

Véralvadásgátlót kell szednem, ami mellett nem javallott a fogyókúra (étrend változtatás, sok zöldség és gyümi, kemény fizikai munka és egyéb olyan tevékenység, ami miatt belső vérzés alakulhat ki).

A lehetőségekhez képest igyekszem egészségesen étkezni (kevés pékáru, sovány húsok, stb.). Heti 2-3 alkalommal 3-6 km gyaloglás (a boltba :P, viszonylag gyorsan)... De a felesleges kilok nem akarnak leolvadni.

Van valami ötletetek, hogy hogyan szabadulhatnék meg 10-15 kg-tól? A csodán kívül van más is, ami segíthet?


2011. dec. 28. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

igen, segíthet


1 beszélsz az orvosoddal, hogy mit ehetsz és mit sportolhatsz (kétlem, hogy az úszás ne lenne megengedett)

2 szigorúan számolod a kalóriákat

2011. dec. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Edz Edz Edz !! Nincsenek csodaszerek max jó étren ja és ha nem mondtam volna még edzés. + jó étrend
2011. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Jaaa szal akkor nem lehet edzeni akkor ink nem szoltam az előző lennék :S. Bár ha egészséges lettél volna akkor az működik de így passz. bocs
2011. dec. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egészségesen ehetsz. ennyi, más nem kell. ugyan fogyókúra egy élő embernek sem való, kevesebbet még te is ehetsz.
2011. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyél kevesebbet és mozogj.


Futástól, úszástól az életben nem fog belső vérzés kialakulni - hacsak nem bicskával a kezedben teszed. :)

2011. dec. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!