Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A meleg víz tényleg csökkenti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg víz tényleg csökkenti a férfiak (spermák) fogamzóképességét? Tehát nem jó ha előtte forró fürdőt vesz szex előtt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy tudom igen, csökkenti.
2009. nov. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és bocsánat!

Nemzőképességre gondoltam, csak elírtam.

2009. nov. 20. 09:13
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Vicces dolog a biológia, de úgy tudom, hogy azért van a férfiak heréje "a testen kívül" egy külön zacskóban :-), nem pedig bent a testben, mint a női petefészek, mert a spermiumok nem lennének életképesek, ha folyamatosan olyan melegnek lennének kitéve, mint a testhő. És így, hogy a testen kívül helyezkedik el a here, így nem 36-37 C°-ban vannak, mint amilyen a testünk, hanem sokkal kevesebbe.

Tehát ha ez igaz, amit az előbb írtam (én is úgy olvastam valahol), akkor szerintem igaz lehet a forró fürdős dolog is.

2009. nov. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Szoktak ilyet mondani ez tény, de nehogy fogamzásgátlónak használjátok! Ugyanis a skandinávok rendszeresen szaunáznak és még nem haltak ki.
2009. nov. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pont,hogy az miatt aggódok, hogy ezért nem esek teherbe.
2009. nov. 20. 09:37
 6/12 anonim ***** válasza:
igen csökkenti de elég merész dolog lenne ez alapján nem védekezni....
2009. nov. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezen értetek! Szeretnék teherbe esni, de mindegy, ha el sem olvassátok rendesen!
2009. nov. 20. 10:27
 8/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok, vagy csak a kérdést olvastam el, az utána fűzött kommentárokat nem. inkább neked kellene egyértelműen feltenni a kérdést, mert itt általában védekezni nem tudó tinik kérdeznek.
2009. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ugy tudom, h a forró viz csökkentheti, de sztem nem az az oka, h nem esel teherbe. mióta próbálkoztok? nem biztos, h mindjárt összejön. nem kell parazni, türelem, és előbb, vagy utobb, ossze fog jonni.
2009. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
VOLT EGY HOZZÁ SZOLÓ, AKI AZT IRTA, HOGY ÁRT A MELLEG VÍZ EZ HÜLYESÉG, MERT EZZEL AZ ERÖVVEL ÁRT A HIDEG IS NEM??? AKKOR ELFAGYNAK A SPERMÁK..EZ VICCES SZERINTEM SEMMILYEN HATÁSRA NINCS..PL AZ EGYIK GYEREKEM A BALATONON KÉSZÜLT A VIZBE SEMMI BAJA NEM LETT
2009. nov. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!