Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hasmenésem volt a fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasmenésem volt a fogamzásgátló tabletta bevétele után 3,5 órával, vegyek be újat?

Figyelt kérdés
a betegtájékoztató azt írja, hogy bevétel után 3-4 órával hányás/hasmenés történik vegyek be újat. De 3 óra eltelt szóval nem tudom megéri-e bevenni, ha mégse ürült ki a szervezetemből, lehet bajom ha kettőt veszek be?
2013. nov. 24. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:

nem lesz bajod kettőtől,


hisz más esetben maga a TÁJÉKOZTATÓ is javasolja, hogy akkor is be kell venni, ha ez egyszerre, egyidejűleg két tabletta bevételét jelentené (-> ez a kihagyott, elfelejtett tabletta esete).


A helyedben aszerint döntenék, hogy 1) a levél hányadik hetén járok; 2) szexeltem-e 1 hetes intervallumban; illetve 3) gondot okoz-e 1 hétig kiegészítő védelmet alkalmazni.


Ha az első héten járnék és szexeltem a megelőző héten, akkor nem kockáztatnék, pótolnám gyorsan (ugyanis ilyenkor nagyobb az esély a terhességre, mint bármely más héten kihagyott bogyó esetén).

2013. nov. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2013. nov. 25. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!