Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért jön mindig ennyi "...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön mindig ennyi " biológiatanár" meg " egészségügyis ", h arra ösztönözze a fiatalokat, h gyogyszert ne szedjenek,72 orasat ne vegyenek be, ha éppen valóban sürgős, és nem tudnának felnevelni egy gyereket?

Figyelt kérdés
mindig csak azt irják, h ők tanulták, h kicsi az esélye. én is ilyen családban nőttem fel, de engem mindig, mindenki a " normális " védekezésre tanitott. 19, l
2009. nov. 21. 00:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mivan? Szedj fogamzásgátlót és ennyi. nemtudom miről rizsázol.
2009. nov. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ja tudom. megértettem. Hát ezt előre nem tudhatja senki biztosan hogy 18 évig biztos lesz e az anyagi helyzete. Ha mindenki arra menne akkor már egy ember se lenne a földön.
2009. nov. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nem rolam van szó. én szedek.
2009. nov. 21. 00:34
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Azonkívül van még az a kifogás is hogy a hormonok felborítják a helyes hormonháztartást. és hízáshoz vagy idegességhez is vezet. És még a vallásosak is tiltanak mindenféle fogamzásgátlást. Többeközt még a maszturbálás is bűn a férfiaknál mert elpazarolja a rengeteg magot. Meg ilyen szövegek vannak. De könyörgöm hát ha minden egyes petesejtből minden hónapban egy ember lenne akkor már igencsak nem férnénk.
2009. nov. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Azért, mert ha majd a gyógyszer kikészíti a szervezetedet, késő lesz a bánat. Ezért kell normálisan (pl gumival) védekezni.
2009. nov. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha beszélsz egy orvossal, és megkérdezed a dolgokról, akk ő elmondja, h kb. 2 évente ki kell hagyni egy havi gyógyszert. Így nem teszi tönkre a szervezeted. Ha folyamatosan szeded évekig, szünet nélkül, akk tényleg lehet baj, de am nem nagy a valószinűsége.Anyum gyógyszert szedett és lám itt vagyunk ketten is. Nénikémnek szintén gyógyszerszedés után szült 2 gyereket. Én is gyógyszert szedek. Igen is jó dolog a védekezés. Ha nem lenne gyógyszer, meg gumi, minden 14-15 éves lány nyakán lenne vagy 8 gyerek. Mert sajnos a mai fiatalok korán kezdik.
2009. nov. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nekem az orvos azt mondta, h pár év után legalább fél év szünet. de mi az, h nem nagy dolog egy gyerek? én nem akarok gyereket. úgy értettem a kérdést, h miért nyugszanak meg a fiatalok, akik sehogyse védekeztek, egy " kicsi az esély a terhességre " mondattal? és ráadásul ezeket állitolagos szakmabeliek mondják. én már nemegyszer voltam egy-egy barátnőmmel orvosnál, akik megszakitást használtak, mint " védekezési formát ", és azok jól leszidták őket. nem azt mondták, h " kicsi az esély ".
2009. nov. 21. 11:46
 8/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jó módszer a megszakítás. Az előváladékban is lehet sperma, uh hiába huzza ki időben. A mi családunkban van olyan aki így sikerült össze, de felnőtt emberenél második gyereknek, akik úgy voltak: Ha jön akk jön. A fiataloknak nem szabad azt mondani, h veszéjes a gyógyszer. Lehet h vannak bizonyos veszéjei, de ha betartja az ember az orvos utasításit, nincs gond. Meg h ne vetessék el. Egy ember csak akkor válaljon gyereket, ha mind érzelmileg, mind anyagilag készen áll rá. Nem az anyukájának kell felnevelni még azt is.
2009. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
hat ja, erről beszélek én is. azt mondják, h ne használjanak ovszert, mert ugy nem jó. de ne szedjenek tablettat se, mert juuujjj, az maga a pokol, és mindent tönkretesz. kérdezem én.. egy abortusz tényleg jobb? mert nem.
2009. nov. 21. 13:24
 10/19 anonim ***** válasza:
100% ig igazad van. Én is gyógyszert szedek. Ha annyira rossz dolog lenne, meg annyira veszélyes akkor azt vszinő a turkász ( nőgyógyász) is elregélné.
2009. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!