Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép napot! Biológiatanár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép napot! Biológiatanár vagyok, egyik volt tanítványom randizni akar velem. Szerintetek mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Én 28 vagyok, ő november végén lesz 18. Általános iskolában én voltam a biológiatanára. Pár hónapja véletlenül találkoztunk, és azóta úgy érzem, nem csak mint volt tanárára tekint rám. Az a baj, hogy én sem csak úgy tekintek rá, mint egy volt tanítvány, inkább mint egy fiatal helyes nő.

Szerintetek mi a helyes? Mennyire elítélendő erkölcsileg, etikailag és törvényileg ha randiznánk?

F/28


2009. nov. 1. 01:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Törvény nem tiltja... de nem túl okos ötlet. Elég nagy a korkülönbség.
2009. nov. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Már nem a tanítványod, szal mi a probléma? Egyébként kamu szaga van a kérdésnek.
2009. nov. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Komolyan nem kamu, csak magam sem tudom, mi lenne a helyes. Kinézetre nem tizennyolcnak néz ki, intelligens, értelmes, pont amilyen az esetem. De nem tiltja valami szabály, hogy tilos lenne? Én csak ettől félek.
2009. nov. 1. 01:25
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
én belemennék. oké, hogy erkölcs, meg etika, de egyrészt azok kit érdekelnek, ha egy ilyenről van szó, másrászt már nem álltok olyan "jogviszonyban", hogy problémát tudna okozni. én vagyok most az ördög a bal válladon.
2009. nov. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem hát. Már nincs semmilyen függés köztetek, nem osztályozod. Legrosszabb esetben pletykálhatnak valamit, hogy azé' volt jó bioszból mert már akkor jártatok. Szóval semmi.
2009. nov. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
7%

persze, hogy kamu.

egy tanár pontosan tudja, h mit szabad neki és mit nem.

2009. nov. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Miért lenne kamu, meg, hogy tanár tudja, mit szabad és mit nem? Gondolom egyszerűen furcsa, hogy anno általánosban tanítottad. Na és? Én 19 voltam, mikor összejöttem a 29 éves kedvesemmel és nagyon jól megvagyunk, teljesen ideális a kapcsolatunk, nem rég kérte meg a kezem. Ha a korkülönbség érdekel, akkor azzal ne foglalkozz, bár benne van a pakliban, hogy ő kiszabadul majd a középiskolából és pörögni akar, de gondolom, nem egyből arra gondolsz, hogy holtodiglan lesz belőle.


Az meg kit érdekel,hogy általánosban tanítottad? Akkor csúnya dolog lett volna persze, de azóta egy csomó idő eltelt, semmivel sem másabb, mintha egy buliban futottatok volna egymásba, vagy a neten.

2009. nov. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindnyájatoknak a bíztató válaszokat! Attól féltem, hogy amennyiben ez kiderül, kirúghatnak a munkahelyemről. De ha jól értem, akkor nem.
2009. nov. 1. 01:40
 9/20 A kérdező kommentje:
01:39 pont úgy van ahogy írod, nagyon köszönöm a választ!
2009. nov. 1. 01:41
 10/20 anonim ***** válasza:
45%

A válasz megírásának időpontja: ma 01:39


nem a korkülönbségen volt a hangsúly, hanem azon, hogy tanítványa volt.

2009. nov. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!