Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Múlthét szombaton sajnos be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitskerlek kérdése:

Múlthét szombaton sajnos be kellett vennem egy esemény utáni tablettát. És tegnap megint megtörtént aminek nem kellett volna. Mennyi az eselye, hogy teherbe estem? Nem szeretnék és nem is szabadna szerintem még egy tablettát beszednem.

Figyelt kérdés
4hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését úgyhogy most gumit hasznàlunk, vagy iidőben kiveszi ha nem védekezünk. Múlthét pénteken egy baleset miatt másnap esemény utáni tablettàt kellett bevennem (Levonelle). És tegnap megjött a menzeszem 2héttel koràbban, de ez a gyógyszer miatt. De tegnap ismét megtörtént a baleset ami miatt nagyon mérges vagyok! Mit csináljak? És Angliában élek, szóval igazából orvoshoz sem nagyon tudok menni:(.

2013. nov. 30. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi volt a baleset? Kiszakadt a gumi, vagy elfelejtettétek felhúzni?
2013. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az esély megvan rá. Esemény utanit meg szerintem nem is szedhetnél megint be, főleg ilyen rövid idő után.
2013. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tudtommal félévente egyszer lehet.
2013. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnék beszedni mèg egyet, mert nagyon erős a gyógyszer!Csak a partnerem ragaszkodik hozzá! És nem érti meg, hogy ez felborítja a hormonhàztartàsom:(((!Tudom, hogy felelőtlenség volt gumi nélkül, de mindig szedtem gyógyszert és nem kellett ezzel törődnöm.Most pedig itt vagyok kétségbe esve, mert nem szeretnék terhes lenni:(!Nem sikerült időben kivenni, úgy történt...
2013. nov. 30. 21:15
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy reagàltatok az üzenetemre!Felesleges azon veszekednem vele,hogy miért nem vette ki időben,mert màr megtörtént sajnos a baj és lelkileg kicsit össze zuhantam! Gondolom az semmit nem jelent (nem véd meg), hogy menstruálok.Ha valaki tud adni valami tanàcsot nagyon nagyon megköszönném!!!De csak aki tényleg tudja mit beszél mert ez nem játék:(
2013. nov. 30. 21:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Menstruáció alatt elvileg minimális az esélye, én így tudom.
2013. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:)! Én is úgy tudon, de most a tabletta miatt jött meg 2 héttel előtte.Ebben az esetben is kevés az esélye? Na ez a nagy kérdés:(
2013. nov. 30. 21:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon minimális az esélye, hogy terhes leszel. Ha meg is termékenyült a petesejt hova ágyazódjon be? Most válik le a nyálkahártya. Kijön a vérrel együtt.
2013. nov. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2013. dec. 1. 00:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindig is ilyen partnerre vágytam, akit nem is érdekel az egészségem, csak az, hogy nehogy besikerüljön a gyerek, ugyanakkor derogál neki gumit húzni... Hát nagy mázlista vagy, meg kell hagyni!
2013. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!