Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ovuláció után lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ovuláció után lehetek terhes?

Figyelt kérdés
vasárnap este szakad ki a gumi, rögtön rohantunk 8.ik kerben a legközelebbi kórházhoz. az ambulanciáról elküldtek mondván hogy a körzeti irhatja csak fel. oké. tegnap reggel irány egyből szolnok. CSNT-nél végre irt egy kedves doki. rögtön le mentem az előtérbe és ki is váltottam. de nem tudom még mi lesz hogy lesz. most van ovulációm, mert görcsölgetek (szoktam ilyenkor, és ha ugy is létre jön a terhesség akkor jön az abortusz. viszont ott csökkentenék az árat ha volt előtte megelőző intézkedés?szerintetek?

2013. dec. 3. 06:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Egek! Hogy jutott ez egyáltalán az eszedbe?

Dehogy adnak "árengedményt", ha beveszed a gyógyszert.

Akkor adnak, ha szociálisan rászorult vagy és ezt bizonyítani tudod (egy főre jutó jövedelem).


Egyébként akkor tennél "megfelelő intézkedést", ha olyan pasival bújnál ágyba, aki TUDJA használni azt a nyüves óvszert. 99 %-ban ugyanis a felhasználó miatt szakad!

Mondjuk te is megpróbálhatsz rájönni, hogy mi volt az ok:

napidoktor.hu/cikk/70.22767/A-14-leggyakoribb-hiba-ovszerhasznalat-soran


Ugyanakkor, ha az első 24 órában sikerült bevenned (márpedig ahogy írod: igen), akkor ovuláció ide vagy oda, jó esélyed van rá, hogy nem lesz belőle terhesség.


Az ok, hogy ha készenlétben is áll egy megérett pete, a hímivarsejtek úszási sebessége miatt, akkor is kell 1 nap, míg találkoznak egymással. Ezért van az, hogy a sürgősségi tabletta az első 24 órában a leghatékonyabb és utána a 72 órás határig rohamosan csökken a sikerrátája.

2013. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
magam sem értem levegő mentes volt pedig.
2013. dec. 3. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!