Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ovuláció előtt körülbelül 4-5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ovuláció előtt körülbelül 4-5 nappal együtt voltunk a barátommal, most gyógyszer szüneten vagyok, ilyenkor még bennem van egy kis gyógyszer hatóanyag, nem? Most fáj a mellem (egy hete voltunk együtt) és nem tudom mitől. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
17L
2013. okt. 24. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Felhívnám a figyelmedet, h a gyógyszer mellett nincs peteérés..
2013. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Milyen gyógyszer szünet? Ha rendesen nem szedsz tabit, és nem az 1 hetes szünetben vagy, akkor nincs benned semmi gyógyszer hatóanyag, ne is álmodj! Lehetsz terhes, ja ja.

Ha 1szem tabit kihagysz, akkor is csökken a védettség.

2013. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem ment el bennem!!! Csak berakta egy kicsit aztán óvszer!
2013. okt. 24. 19:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem kerek....miért vagy gyógyszer szüneten? Ha gyógyszert szedsz normális esetben nincs peteérésed.
2013. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a 7 napos is szünetben is véd, úgyh ne beszéljünk hülyeségeket.
2013. okt. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Moszuke ***** válasza:
14%

basszátok meg. a fogamzásgátlónál létezik "7nap szünet". amikor elfogy a levél. és várni kell 7napot h elkezdd a következő havi adagot.

semmiképp nem lehet terhes, mert a szünet időben épp menstruál. el lehet szépen olvasni a gyógyszer tájékoztatót.. annyi az egész, hogy a fertőzésveszély fokozottabban áll fent amikor vérzel és úgy dugtok, de terhesség az ugyanannyi eséllyel következhet be mint a hónap bármely másik napján amikor épp szeded.

2013. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Feltételeztem, hogy a kiscsaj tisztában van vele, hogy a tabi a 7 napos szünetben is véd! Mert csak el kell hozzá olvasni a betegtájékoztatót, no meg amúgy is, úgy szedd a gyógyszert, hogy tudod, mit tesz veled! Ugye kérdező?

Emellett létezik az is, amikor valaki szünetelteti a tabi szedését pár hónapra. Csak erre tudtam asszociálni, mivel annyira nem tartottam butának a kérdezőt, hogy nincs tisztában azzal, hogy tabiszedéskor védett marad a 7 napos szünetben is.... Bár lehet túlbecsülöm az embereket :L

2013. okt. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem 7 napos szünet van, hanem most egyáltalán nem szedek gyógyszert, mert volt vele egy kis bakim, így várok pár hónapot míg kiürül a szervezetemből( ezért kérdeztem hogy van-e még bennem) és majd szedek másikat.
2013. okt. 25. 13:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Na látjátok!

Nem, egyáltalán nem vagy védve a terhességtől.

Védekezzetek!

Igen, lehetsz terhes.

2013. okt. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!