Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek lehet terhes?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet terhes? Komoly válaszokat kérnék, mert nagyon parázunk!

Figyelt kérdés
14 éves vagyok a barátnőm is annyi.10napja volt annyi, hogy a péniszemmel, simogattam a punciját, ami picit előváladékos volt, aztán felhúztam a gumit és úgy fel is mentem belé. Na szóval most a héten késik a baja már 3. napja, szédül, hányingere van gyakran és nagyon érzékeny lelkileg.
2013. dec. 3. 14:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
Gratulálok, apuka leszel!:)
2013. dec. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

10-12 nap után a terhességi hormon nagyon komoly biztonsággal kimutatható terhességi teszttel. Vegyetek egyet, és csináljátok meg. A leirtak alapján eléggé kicsi az esélye a terhességnek, de a lelki nyugalmatok többet ér mint az a kb:1000 forint amibe egy ilyen teszt kerül. Szóval teszt megcsinál, és megnyugszik. Az előváladék tartalmaz spermiumot, sőt a férfi vizeletében is előfordul. (nem vicc)

A menstruáció ebben a korban még tud igen ingadozó lenni, sőt terhesség nélkül is kimaradhat egy hónap, és a mentruáció tünetei is alkati jellegűek. Van aki nagyon rosszul tud lenni, van akinek szinte semmi fájdalma.

Szóval vegyetek egy tesztet, és nyugi lesz :)

2013. dec. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Most komoly? :(
2013. dec. 3. 14:57
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 2. hozzászólónak, mindenképp csinálunk egy tesztet, ha holnapig nem jön meg neki.
2013. dec. 3. 15:00
 5/13 anonim ***** válasza:
Most csináljátok a tesztet. Ha "közbe kell avatkozni", azt jobb minél hamarabb.
2013. dec. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Költőnő? ***** válasza:
olyan 7-800 ft egy teszt de nekem is volt már olyan h tisztára azokat a tüneteket produkáltam, késett is, aztán mégis megjött szép rendben
2013. dec. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

aktust követő 10 nappal, reggeli vizeletből lehet tesztelni.

aktus után 14-15 nappal mutatja a biztosat.

tesztet vegyetek dm-ben, rossmann-ban, v gyógyszertárban.

eszeteknél legyetek

2013. dec. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Még hogy 10-12 nap után "komoly" biztonsággal kimutatható... egy fenét (főleg, hogy a beágyazódás ELKEZDŐDÉSÉHEZ kell 7-10 és csak onnan kezd el termelődni a HCG és kell pár nap, míg kimutatható lesz).

Főleg nem lehet ilyen korán egy 25 mlu/ml-es teszttel.

Márpedig a kereskedelmi forgalomban ebből van több. 10-es tesztet úgy kell vadászni.


Kérdező!

Várjatok minimum (!) a 14. napig és ha addig nem jön meg, vegyetek egy tesztet!

Ha korán teszteltek és csak azért nem mutatja ki, akkor lehet, hogy tévesen nyugszotok meg.


Egyébként kicsi az esély, de nem nulla. Nem véletlenül írja az óvszer tájékoztatója (fussátok át még egyszer!), hogy még azelőtt fel kell helyezni a gumit, hogy bármiféle nemi érintkezés történne, s ebbe beletartozik az is, hogy gumi nélkül nem "dörgöljük" egymáshoz a micsodánkat.

2013. dec. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

hát igen.. :/

Rendben várunk akkor a 14. napig. Egyébkéng már elkezdődött a piszkosfolyása , szóval lehet, hogy meg fog neki jönni nemsokára..

Köszi minden válaszadónak!

2013. dec. 3. 16:08
 10/13 anonim ***** válasza:
Akárhogyan is lesz (a korotok miatt kiemelten remélem, hogy nincs baj), légy szíves TANULJATOK AZ ESETBŐL! Soha többet ne játsszatok ilyennel! Ha a szexhez elég idősek vagytok, akkor fogjátok fel az ezzel járó kockázatokat és tartsátok be a szabályokat!
2013. dec. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!