Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első levél fog. Gátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első levél fog. Gátló tabletta után 4nappal még mindig nem jött meg, normális ez?

Figyelt kérdés
Lehet azért hogy csak hormon és bekavar egy kicsit és a szervezet még nem állt rá? terhesség kizárt. nem tudom miért van ez,de kezd zavarni :(
2013. dec. 3. 16:02
 1/7 Költőnő? ***** válasza:
én emlékszem rosszul vagy azt nem a menstruáció első napján kell elkezdeni szedni???
2013. dec. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
úgy kezdtem.elfogyott az 1. levél,a szünet 4. napjánál tartok és még mindig nem jött meg.
2013. dec. 3. 16:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Én lassan egy éve szedem, és minden hónapban az ötödik nap estéjén (10-11 óra körül) jön meg. Szóval szerintem ez simán belefér :)
2013. dec. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is régóta szedem, nekem a 6.nap reggel jön a vérzés.
2013. dec. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kedden szoktam abbahagyni és péntek este szokott megjönni (nagy ritkán szombaton reggel/délelőtt/). Ne parázz rá, nem lehet megjósolni hogy mikor fog megjönni, csak az a lényeg hogy a 7 nap alatt legyen megvonásos vérzésed. Amúgy pedig örülj neki, legalább rövidebb ideig fog tartani. :D A mennyisége is kevesebb lesz mint szokott lenni, emiatt se aggódj, hiszen tudod, ez nem rendes menstruáció, előfordul hogy nagyon kevés.
2013. dec. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
jahh így :) hát nekem 3-4 nap simán kell az uccsó tabi uán
2013. dec. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is mindig 4-5 nappal az utolsó szem után szokott megjönni, szóval ez szerintem normális :)
2013. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!