Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkeztdtem szedni mult hetfon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkeztdtem szedni mult hetfon eloszor, a fogamzasgatlas szedeset, mert beteg lettem. Befolyasoljae a menzeszt? Normalis-e, h 2 napig tartott, s azutan barna folyas folyt?

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,normális.Nekem mielőtt nem szedtem gyógyszert volt hogy 6 napig menstruáltam,de már rég gyógyszer mellett max 3-4 nap.A 4. nap pedig már nagyon gyenge folyás,épp olyan amit leírtál barnás.Ez azért van mert mire leér már alvad annyit hogy bebarnuljon,mivel igen pici mennyiségről van szó.Emiatt sosem aggódtam mivel minden ismerősömnek ugyan így volt.Mellette szóljon az is hogy görcsös panaszaimat is elmulasztotta a tabi.Igazából ezért is szeretem szedni a fogamzásgátlót,mert szinte fel sem veszem ha megjött,sokkal kényelmesebb így évek óta:)
2013. máj. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es az normalis ,hogy azutan nagyobbak a melleim valamivel es kicsit szur a hasamalja meg ?
2013. máj. 14. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Az hogy megduzzadnak a melleid megint csak normális.Viszont hogy szúr a hasad alja már nem normális,viszont utóbbit gyógyszer nem okoz! Menj el dokihoz,lehet akár gyulladás is.Ha pedig semmit nem talál,akkor lehet csak rágörcsöltél a témára..:) De lényegtelen,ha a hasad fáj irány a doki..
2013. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :) lehet ,hogy tenylleg ra gorcsoltem :-s.
2013. máj. 15. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!