Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm fogamzásgátlót akar szedni, hogy szilveszterkor le tudjunk feküdni, mennyivel előtte kell elkezdeni szedni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól tudom 2-3 hónap.
2009. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Rajta van a tájékoztatón, a modernek nagy része, ha a menzesz első napján kezdi szedni, már az első naptól véd. Esetleg egy hét múlva. Aki nagyon parázós, az adjon neki egy levélnyi időt, azaz három hetet.


A nyolcvanas években biztos hónapok kellettek még hozzá, nem tudom, aki ilyet ír, látott már manapság fogamzásgátlót?

2009. nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A gyógyszertől függ, amit az orvos felír neki. Én olyanról még nem hallottam, hogy hónapokig kell szedni egy fogamzásgátlót, hogy védjen -_-' Max 1-2 hét a szedéstől számítva.
2009. nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ha a ciklus első napján kezdi el szedni akkor már rögtön véd, de szoktak javasolni egy hetet még védekezve mással is, aki paranoiás várja meg a 21 szem bogyó bevételét.

ha nem a ciklus első napján kezdi el szedni, akkor a 21 szem bogyó bevétele után

2009. nov. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szilveszter előtt menzeszekor már bekéne vennie.

ha most elmegy feliratni, akkor még jólehet.

2009. nov. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jaj, dehogy kell 2-3 hónap, az butaság, és persze, pénzkidobás is. a betegtájékoztatóban benne van, de a legtöbb az első szemtől.
2009. nov. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, a betegtájékoztatóra általában az van ráírva, hogy ha a mensi első napján veszi be, akkor az első naptól véd. Azonban, nekem a nőgyógyászom azt mondta, hogy az első hónapot érdemes megvárni, hisz akkor derül ki, hogy egyáltalán normálisan hat -e.

Én nem kísérleteztem, megvártam az első levelet.

2009. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég fáradtak lesztek szilveszterig, sztem feküdjetek le már ma este! De KÜLÖN!!! Nem vok biztos benne h a szilveszterhez kell kötni az első szexet, de ha mégis ezt teszitek akkor pláne nem szerencsés a tartós fogamzásgátlást az adott programhoz "szex"hez kötni. Használj óvszert! Ha jól sül el a dolog és együtt vagytok néhány hónapja, akkor is elkezdheti a fogamzásgátló szedését. Ja és ne idd le magad nagyon mert beégsz! Amúgy amikor a nőgyógyász felírja a fogamzásgátlót, pontosan tájékoztatja a csajod. NE A BARÁTUNK ISMERŐSÉNEK A ROKONA ÍRJA FEL A RECEPTET!!!
2009. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!