Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a pharmatex hüvelykrémről? Óvszer mellett használnánk. Tartalmaz hormonokat? Ha igen mennyit? Milyen mellékhatásai lehetnek? (pl. mint a tabinak, hogy hízás, mellfeszülés stb. )

Figyelt kérdés

2013. dec. 5. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy kérdés? Óvszer mellé minek?
2013. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert sajnos már kétszer jártunk úgy, hogy kiszakadt...
2013. dec. 5. 18:11
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Az a ti hibátok volt nem a gumié. Olvassátok el a tájékoztatót, ne 5 éves gumit használjatok, Durex, LifeStlye. Ha meg nem tudjátok rendesen feltenni akkor inkább ne is szexeljetek. Nem túl biztonságos az a krém.
2013. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésre válaszoltál, durex gumi szakadt ki, aznap lett megvéve, nem tudjuk miért szakadt ki, de ez nem is a te dolgod. Szia
2013. dec. 5. 18:17
 5/11 anonim ***** válasza:

A válaszolónak tök igaza van, és nyilván segítő szándékkal írta ezt. Én is egyetértek vele, ti csináltok valamit rosszul, nem a gumi. 5 éve élek szexuális életet, abból 3 évig használtunk durexet, egyszer nem szakadt ki. Ugyanaz a típus az egyik ismerősömnél többször is kiszakadt. Nyilván nem az óvszer hibája volt.

Tanuljátok meg felhúzni, használni, és nem kell mellé más védekezés.

2013. dec. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nőgyógyász ajánlotta. "kísérletezés" közben azért had használjunk már mást is, köszi.amúgy lehet, hogy igaza van de akkor sem a kérdésre válaszolt, pedig az lett volna a dolga, vagy pedig ne válaszoljon. ne segédkezzen a véleményével, mert arra nem voltam kíváncsi
2013. dec. 5. 19:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartalmaz hormont, mivel úgy hat, hogy a benne lévő spermicid anyag megbénítja vagy megöli a spermiumokat.

Nyilván ezáltal nem is okoz olyan mellékhatásokat, mint amik a tabletta hormontartalmának köszönhetőek.

Helyette viszont irritálhatja a nyálkahártyát. Engem spec. annyira csípett, hogy ki kellett mosnom, de még utána is sajgott vagy 2 óráig.

2013. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy nagyon dörzsölt a gumi és ezért szakadt ki (nedvesedési problémák)? Mert akkor egy normális síkosító megoldaná ezt a problémát.


A pharmatexről egyébként is megoszlanak a vélemények. Gumi nélkül csak megszakítással ajánlják, de még így is nagyon macerás (nem használható mellette síkosító, nagyon oda kell figyelni a szappanos tisztálkodásra, felhelyezési problémák stb.). Ha gumival használjátok és nem szakad ki a gumi, akkor elvileg nem lehet baj, de ha nedvesedési problémáid voltak, akkor az a pharmatex mellett is kijöhet.

2013. dec. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utóbbi 2 válaszolónak !
2013. dec. 5. 23:37
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
Szánalmas hogy segítesz valakinek, de nem, ő itt az istenség, annak ellenére hogy egy nyamvadt óvszert nem tudnak felhúzni rendesen, mert annyira kulturálatlan barmok hogy el sem tudják olvasni a tájékoztatót és még neki áll feljebb hogy ki vagyok én.
2013. dec. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!