Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlótól hányás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlótól hányás?

Figyelt kérdés

Controvul fogamzásgátlóból most szedtem be 4.szemet az első levélből(csak most kezdtem). Azonban 2szer is hánytam a gyógyszer miatt. Olyan 6-8 óra elteltével.

Vajon felszívódott rendesen,vagy lehet probléma? (a betegtájékoztatón 3-4 óra van írva)

illetve nem kéne gyógyszert váltani?


2013. dec. 8. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A legjobban teszed, ha elmész az orvosodhoz, és megbeszéled vele a problémádat. Ő szakember, és meg tudja mondani, hogy hogy legyen.
2013. dec. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 6-8 óra nem gáz, de a hányás az. Nem szedhetsz hosszútávon olyan gyógyszert, ami kétnaponta meghánytat. Úgyhogy back to doki :)
2013. dec. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. :) fölhívtam,és azt mondta,hogy szedjem tovább,mert még nem szokott hozzá a szervezetem -.-
2013. dec. 8. 09:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 6 napig szenvedtem a hányingertől, hála istennek én nem hánytam, de csak azért mert deadalont is szedtem mellé, máskülönben megmozdulni nem tudtam. 6 nap után feladtam, felhívtam, mondtam neki hogy én nem bírom, váltsunk vissza arra amit előtte is szedtem. Váltottam, és semmi baj. 4. hónapja szedem a lindynette 20-at. Semmi bajom tőle.
2013. dec. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!