Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pattanások Lindynette 20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pattanások Lindynette 20 fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés
2 hónapja szedem ezt a tablettát.Azóta az arcom tele van pattanással.Szerintetek érdemes lenne váltanom,vagy várjak még pár hónapot?Csütörtökön megyek kozmetikushoz,segiteni fog az arcomon egy arctisztitás,vagy pár nap múlva ismét előjönnek?Tapasztalt más is hasonló mellékhatást fogamzásgátlótól?Lecserélte,vagy pár hónapon belül elmúltak a pattanások?
2013. nov. 12. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Igen én is így jártam Yasminelle-el. Az addig makulátlan arcomat 1 hét szedés után beborították a pattik. Arctisztításra és hidrodermabráziós hámlasztásra jártam minden héten, de az sem sokat segített, míg azt a tabit szedtem, így én leváltottam Dienille-re. Most már majdnem teljesen ismét gyönyörű az arcom. Egyénfüggő ki hogy reagál egy készítményre. Lehet megszokja a szervezeted és utána semmi baj nem lesz, ezt sajnos nem tudni. Keresd fel az orvost aki írta szerintem, ha a problémád nem múlik, én is azt tettem.
2013. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Viszonylag kevesebb pattanás jött elő ebben a hónapban,mint az előzőben.Akkor az arctisztitás most nem is fog segiteni?Vagy kérjem ki a kozmetikusom véleményét?
2013. nov. 12. 15:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok ismét. Nekem a kozmetikus mondta, hogy segíteni valamit segít, de ugyanúgy elő fognak jönni még jó ideig ha ezt szedem. Tehát ha váltok hamarabb megszabadulok tőlük és hatásosabb a kezelés is. Igaza lett....utána még próbálgattam azt a gyógyszert hátha, de ugyanúgy maradtak. Kitisztította a kozmetikus, pár napig jobb volt éreztem hogy megkönnyebbült aztán ugyanúgy utána jöttek ki sorra. Pedig nagyon alaposan körültekintően minőségi termékekkel ápolom az arcom. Végső elkeseredésemben váltottam. Már az első héten látványos volt a változás. 1 levél után meg szinte teljesen eltűntek. Egyénfüggő tényleg. Lehet megszokod és jó lesz. Én azért megkérdeznék egy dokit.
2013. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!