Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pénteken a barátommal pettinge...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénteken a barátommal pettingeltünk, és a makkja becsúszott a hüvelyembe. Nem szexeltünk, nem élvezett belém, csak a makkján lehetett előváladék. Szedem a yadine fogamzásgátlót, csak kicsit aggódom. Lehet probléma, terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Két éve szedem a yadine-t,az aktuális levél felét szedtem be eddig,egy tabletta se maradt ki és úgy emlékszem mindegyiket közel azonos időpontban vettem be.
2013. dec. 9. 19:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
jaaaaj ne féljetek már állandóan. ha szeded akkor nem lesz gond akkor se ha telever tejcsivel, sőt még ha 2 napot kihagysz akkor sincs para. amúgy meg ha megfogansz pereld be a céget és megvan a gyerek egyetemi tandíjja
2013. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
nem xd FOGAMZÁSGÁTLÓ, benne van a nevében :D pesrze nem 100%osan véd ez sem de ha beléd sem évezett, akkor nem ! még ha beléd is évezne akkor os kevés lenne az esélye a bajnak.2éve szedem én is a yadine t de áttértem egy olcsóbbikra de ugyan az a hatóanyaga ! az idő pont meg annyi, hogy jó ha időbe vezsed be de az a lényeg h 12órán belül legyen ! terhes nem leszel nyugi ! ha megkérdezhetem eddig mire szedted a tabit ? ( csak azért kérdezem mert hogy ilyet kérdezel : ) remélem tudtam segíteni !
2013. dec. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A tablettát azért találták ki, hogy más fogamzásgátló módszert ne kelljen használni, így ha rendesen szeded a fogamzásgátlót, akkor nagyon-nagyon kicsi az esélye a terhességnek. De ha még ezzel sem vagy tisztában, akkor miért szeded?
2013. dec. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Dwight Schrute ***** válasza:
14 év alatt nem kéne felnőtteset játszani
2013. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

H a rendszeresen szeded a fogamzásgátlót, nem valószínű, hogy terhes leszel. Jó fogamzásgátló mellett még beleélvezés esetén sem esel teherbe.


A nejem majdnem 8 évig szedte, nem lett terhes egyszer sem. Azután, mikor gyereket szerettünk volna, jöttek sorban a gyerekek, nem volt semmi fennakadás.


De nem vagyok szakértő, csak "túlokos". :)

2013. dec. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2 éve boyt szedsz és nem tudod mire való???
2013. dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem kell paraznod. Nyugi nem lesz baj.:)
2013. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
19:06-egy családtagom íratta fel kozmetikussal a bőröm miatt,azt mondta eltűnnek tőle a pattanásaim és beállítja a menstruációmat,de a teherbe eséstől nem véd meg úgyhogy ha csak a tablettát szedem,ne éljek nemi életet.De hát a betegtájékoztatóban is benne van,hogy a teherbeesés megelőzésére szolgál,akkor lehet csak el akart riasztani a szextől(ami azért lenne érthető mert 16évesen kezdtem el szedni).
2013. dec. 9. 19:14
 9/19 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy miért szedsz fogamzásgátlót?

Ha rendesen szeded, minden előírást betartasz, akkor ha beléd is élvezett volna se leszel terhes! Azért fogamzásgátló, mert arra szolgál, hogy ne legyen terhes a szedője!

Azért nagyon-nagyon ritka, hogy valaki rendesen, minden előírást betartva legyen terhes fogamzásgátló mellett!

De ha ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal, akkor felesleges 2 éve hormonokkal tömnöd a szervezetedet!

2013. dec. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikus nem írhat fel fogamzásgátlót!!!
2013. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!